Віктора Кліда призначено директором Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду

1 Серпня 2017, 11:21
Новини Публічна інформація Кадрові питання Діяльність міністерства Природно-заповідний фонд

Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 27 липня 2017 року № 329-0  Кліда Віктора Васильовича призначено на посаду директора Департаменту екомережі  та природно-заповідного фонду.

Нагадаємо, що Департамент  екомережі  та природно-заповідного фонду Мінприроди забезпечує реалізацію державної політки  у сфері формування,  збереження  та використання національної екологічної мережі та природно-заповідного фонду.

Довідково:

Клід Віктор Васильович  народився у 1976 році у м. Івано-Франківську.

Освіта:

1998 року – закінчив Івано-Франківський  державний   технічний  університет  нафти і газу за спеціальністю «Прикладна екологія» (інженер-еколог).

2002 року –  закінчив Львівський регіональний інститут державного управління  Української академії  державного управління  при Президентові України. спеціальністю «Державне управління» (магістр державного управління).

З 1999 по 2003 рр. навчався в аспірантурі (без відриву від виробництва) Івано-Франківського  національного   технічного  університету  нафти і газу. У 2006 році захистив кандидатську дисертацію на спеціалізованій Вченій раді Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара (кандидат біологічних наук за спеціальністю «Екологія»).

Трудова діяльність:

1998-2000 рр. –  працював  інженером  наукового відділу  природного заповідника «Горгани».

З 2004 по 2014 рік працював на різних посадах (від  головного спеціаліста до  директора департаменту екології та природних ресурсів) у Івано-Франківський обласній державній адміністрації.

З 2007 року – доцент кафедри біології та екології Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

З 2015 по 2016 рік – помічник-консультант народного депутата України.

З грудня 2016 по 27 липня 2017 року –  радник  Міністра екології та природних ресурсів України.