В НПП «Олешківські піски» для вихованців дитячого будинку-інтернату провели віртуальну подорож парком

17 Липня 2017, 12:35
Новини Інформаційні технології Природно-заповідний фонд Екологічна освіта та наука

Співробітники  національного природного парку «Олешківські піски», що на Херсонщині провели для дітей особливими потребами віртуальну екологічну подорож парком.

Під час просвітницького заходу «Чарівна природа Олешківських пісків – гордість Херсонського краю» спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи парку розповіли вихованцям комунального закладу Херсонської обласної ради «Дитячий будинок-інтернат»  про історію виникнення Олешківських пісків та  їх характерні особливості.

Мета заходу - пробудження інтересу у дітей з особливими потребами любові до природи свого краю, формування ціннісного ставлення до здорового способу життя.

Також фахівці розповіли вихованцям будинку про рослинний та тваринний світ природи Херсонського краю.

Діти були у захваті від побачених ландшафтів парку на  фотографіях, а особливо від сліпака піщаного – субендеміка Олешківських пісків, який мешкає тільки на цій території.

Слухаючи розповідь, вихованці інтернату з великим задоволенням розглядали олешківський пісочок, який з собою принесли фахівці та малювали на ньому.

Крім того, працівники НПП  вручили вихованцям подарунки та запросили до офісу національного природного парку для подальшого спілкування з екологічних питань, сподіваючись, що в майбутньому вони продовжать своє навчання в навчальних закладах екологічному напрямку.