В НПП «Олешківські піски» для вихованців дитячого будинку-інтернату провели віртуальну подорож парком

17 Липня 2017, 12:35
Новини Природно-заповідний фонд

Співробітники  національного природного парку «Олешківські піски», що на Херсонщині провели для дітей особливими потребами віртуальну екологічну подорож парком.

Під час просвітницького заходу «Чарівна природа Олешківських пісків – гордість Херсонського краю» спеціалісти відділу еколого-освітньої роботи парку розповіли вихованцям комунального закладу Херсонської обласної ради «Дитячий будинок-інтернат»  про історію виникнення Олешківських пісків та  їх характерні особливості.

Мета заходу - пробудження інтересу у дітей з особливими потребами любові до природи свого краю, формування ціннісного ставлення до здорового способу життя.

Також фахівці розповіли вихованцям будинку про рослинний та тваринний світ природи Херсонського краю.

Діти були у захваті від побачених ландшафтів парку на  фотографіях, а особливо від сліпака піщаного – субендеміка Олешківських пісків, який мешкає тільки на цій території.

Слухаючи розповідь, вихованці інтернату з великим задоволенням розглядали олешківський пісочок, який з собою принесли фахівці та малювали на ньому.

Крім того, працівники НПП  вручили вихованцям подарунки та запросили до офісу національного природного парку для подальшого спілкування з екологічних питань, сподіваючись, що в майбутньому вони продовжать своє навчання в навчальних закладах екологічному напрямку.