ПЛАН ЗАХОДІВ з реалізації Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2030 року

15 Травня 2017, 12:30
Плани Консультації з громадскістю

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 932-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2030 року» (далі - Концепція), Міністерству екології та природних ресурсів України (далі - Мінприроди) необхідно розробити та подати в установленому порядку Кабінету Міністрів України проект «Плану заходів з реалізації Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2030 року» (далі – План).

Мінприроди повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо розгляду Плану, розробленого за технічної підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Муніціпальна енергетична реформа в Україні». План розміщено на офіційному веб-сайті Мінприроди у підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Громадське обговорення» та на урядовому веб-сайті «Громадське суспільство і влада».

Зауваження та пропозиції до зазначеного Проекту слід надсилати до Мінприроди (м. Київ, вул. Митрополита В. Липківського, 35) у термін до 29 травня 2017 року. Контактна особа – Платонова Антоніна Євгеніївна, головний спеціаліст відділу кліматичної політики та звітності Департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару, тел. 245-47-18, e-mail: platonova@menr.gov.ua; shmurak@i.ua. Інформація щодо результатів електронних консультацій буде оприлюднена на офіційному сайті Мінприроди.

План заходів з реалізації Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2030 року завантажити в форматі Word (docx)