Для ознайомлення розміщено національний кадастр антропогенних викидів з джерел та абсорбції поглиначами парникових газів в Україні за 1990 - 2015 рр.

6 Березня 2017, 11:19
Оголошення Атмосферне повітря Зміна клімату та озоновий шар

Вашій увазі пропонується проект Національного кадастру антропогенних викидів із джерел та абсорбції поглиначами парникових газів в Україні за 1990-2015 рр. (далі - Кадастр), підготовлений в рамках національної системи оцінки антропогенних викидів та поглинання парникових газів, яка включає в себе сукупність всіх організаційних, нормативно-правових та процедурних механізмів, прийнятих Україною для оцінки антропогенних викидів та поглинання парникових газів, а також для подання кадастрів відповідно до “Керівних принципів для підготовки національних повідомлень Сторін, включених у додаток I до Рамкової Конвенції ООН про зміну клімату, частина IІ: керівні принципи Рамкової Конвенції ООН про зміну клімату для подання інформації про щорічні кадастри” (FCCC/CP/2013/10/Add.3) та Рішення 24/СР.19 щодо структури звіту. Україна, як Сторона Кіотського протоколу, також надає в цьому Кадастрі додаткову інформацію, визначену параграфом 1 Статті 7 Кіотського протоколу відповідно до Рішення 15/СМР.1.

Проект Кадастру підготовлений Мінприроди спільно з  Бюджетною установою «Національний центр обліку викидів  парникових газів».

Зауваження та пропозиції просимо до 06 квітня 2017 року направляти електронною поштою на адреси shapovalova@menr.gov.ua та gsg@nci.org.ua.

За довідками та консультаціями просимо звертатись до відділу кліматичної політики та звітності Департаменту з питань зміни клімату та захисту озонового шару Мінприроди за телефоном (044) 245-47-18 (контактна особа Шаповалова Олеся Ігорівна) та Бюджетної установи «Національний центр обліку викидів парникових газів» за телефоном (044) 281-06-11 (контактна особа – Глебчук Ганна Сергіївна).