5 листопада 2016 року Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак з нагоди Міжнародного дня попередження експлуатації навколишнього середовища під час війни і військових конфліктів візьме участь у екологічній акції «Посади дерево миру»

4 Листопада 2016, 12:20
Новини

ЇЇ мета: привернути увагу суспільства до катастрофічних  соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до непоправної шкоди,  завданої  природним ресурсам.

У заході запланована участь: вірян, жителів м. Вишгорода, священнослужителів, народних депутатів України,  Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, голови Київської ОДА Олександра Горгана, мера м. Вишгород Олексія Момота, єпископа-помічника Київського, протосинкела Київської Архиєпархії УГКЦ  Йосипа (Міляна).

Захід відбудеться в м. Вишгород, провулок Старосільський, 9.

Початок о 13.00

Всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево миру»  організована за ініціативи Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви стартує по  всій Україні. Саме цього дня  у 15-ти  містах і селах, які першими приєдналися до акції, будуть висаджені  алеї Миру. Акція – безстрокова і буде продовжена і в наступні роки.

Запрошуємо всіх  бажаючих українців долучитися до  екологічної акції!!

Телефон для довідок: (097) 54 54 514 або (044) 206 31 01.

За темами