Результати перевірки додержання ліцензійних умов поводження з небезпечними відходами ТОВ «НВП «Сілард»

25 Квітня 2017, 09:32

Ідентифікаційний код (номер) 34647641;

Юридична адреса: 02002, м. Київ, вул. Раїси Окіпної, буд. 4, кв. 21, заявлене місце провадження господарської діяльності: м. Київ, 
вул. Бориспільська, буд. 9).

Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України на право провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (зберігання, оброблення, утилізація) 
від 08.06.2012.

В порушення пункту 2 вимог постанови Кабінету Міністрів України 
від 13.07.2016 № 446 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами», яким ліцензіатам було встановлено двохмісячний строк для приведення своєї господарської діяльності у відповідність до вимог нових Ліцензійних вимог, ТОВ «НВП «Сілард» також жодних відомостей до Мінприроди не надавались.

ТОВ «НВП «Сілард» встановлено відсутність за місцем реєстрації. Згідно відомостей з державного реєстру юридичних осіб ТОВ «НВП «Сілард» зареєстровано за адресою 04655, м. Київ, вул. Глибочицька, буд. 72, кім. 318. Телефони, що були вказані в матеріалах ліцензійної справи та в державному реєстрі юридичних осіб не обслуговуються. Підприємство не розшукано.

За даною адресою знаходяться ПАТ «Київський радіозавод», 
ПАТ Енергетичний завод «Енергетик» та ПАТ «Елекон».

За офіційним запитом голови Комісії стосовно ведення ТОВ «НВП «Сілард» господарської діяльності на даній території та надання підприємству в оренду будь-яких приміщень, що зазначене підприємство не здійснює будь-якої господарської діяльності на даній території та договори оренди виробничих площ (приміщень) з підприємством не укладались.

Згідно відомостей про наявність матеріально-технічної бази, яка була заявлена з метою отримання ліцензії, на балансі підприємства мало перебувати наступне обладнання:

піч плавильна;

кран мостовий;

ваги;

дробарка;

магнітний сепаратор;

змішувач сипучих сумішей.

Встановлено відсутність ТОВ «НВП «Сілард» як за місцем реєстрації так і за місцем провадження діяльності.

У зв’язку з вищевикладеним, Мінприроди прийнято рішення 
від 21.10.2016 № 384 про анулювання ліцензії ТОВ «НВП «Сілард».