Результати перевірки додержання ліцензійних умов поводження з небезпечними відходами ТОВ «ХМК «Укрцинк»

24 Квітня 2017, 17:57

Юридична адреса: 01011 м. Київ, вул. Лєскова, 
буд. 6, к. 2, заявлене місце провадження господарської діяльності: 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Петра Запорожця, буд. 378.

Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України на право провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, оброблення, утилізація) від 31.05.2011.

Ідентифікаційний код (номер) 25295798;

Керівник підприємства – Чередніченко Інна Григорівна.

За результатами проведеної планової перевірки додержання ТОВ «Хіміко-металургійний комбінат «Укрцинк» вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, Комісією виявлено численні порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 446, а також факт недостовірності даних у документах, поданих ТОВ «Хіміко-металургійний комбінат «Укрцинк» разом із заявою про отримання ліцензії.

На підставі виявлених порушень Міністерством екології та природних ресурсів відповідно до п. 7 ч. 2 ст. 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» було прийнято рішення про анулювання ліцензії ТОВ «Хіміко-металургійний комбінат «Укрцинк» на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.

Зазначене підтверджується фотоматеріалами.