Результати перевірки додержання ліцензійних умов поводження з небезпечними відходами ТОВ «Екогрінлайн»

25 Квітня 2017, 09:36

Ідентифікаційний код (номер) 38050938.

Юридична адреса: 03151, м. Київ, вул. Донецька, 37/19, заявлені місця провадження господарської діяльності:

02121, м. Київ, вул. Колекторна, буд. 38/40;

86060, Донецька обл., м. Авдіївка, просп. Індустріальний, буд. 4;

79052, м. Дніпро, вул. Повітряна, буд. 2;

91019, м. Луганськ, вул. Комінтерна, буд. 102;

61124, м. Харків, вул. Матросова, буд. 9, літ. «П-1», «О-1»)

Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України на право провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізація) від 11.12.2013.

За інформацією з відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб Міністерства юстиції України відомо, що ТОВ «Екогрінлайн» зареєстровано за адресою: 03151, м. Київ, проспект Повітрофлотський, 66. Проте в порушення вимог пункту 2 статті 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» підприємством не було повідомлено орган ліцензування про зміну місця реєстрації підприємства.

В порушення пункту 2 вимог постанови Кабінету Міністрів України 
від 13.07.2016 № 446 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами», яким ліцензіатам було встановлено двохмісячний термін для приведення своєї господарської діяльності у відповідність до вимог нових Ліцензійних вимог ТОВ «Екогрінлайн» не було надано жодних відомостей до органу ліцензування.

Встановлено відсутність підприємства, що було підтверджено представниками інших організацій, які знаходяться за цією ж адресою, що підтверджено листом ТОВ «Екологічне підприємство «Южна Пальміра», яке надає в оренду складські та виробничі приміщення за даною адресою, в якому наголошено про відсутність будь-яких фінансово-господарських відносин з ТОВ «Екогрінлайн».

Телефони, що були зазначені в ліцензійній справі та в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб не обслуговуються або не є дійсними.

Ліцензіат не розшуканий.

ТОВ «Екогрінлайн» порушено вимоги норм Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та норм Ліцензійних умов, у тому числі:

вимоги частини 12 пункту 11 Ліцензійних умов, у разі планового або позапланового припинення провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами (у зв’язку з неможливістю використання матеріально-технічної бази, виникненням форс-мажорних обставин тощо) ліцензіат повинен дотримуватися плану локалізації і ліквідації аварій на об’єкті та письмово повідомляти про це органу ліцензування в день виникнення таких обставин. У разі перепрофілювання суб’єкта господарювання необхідно надати висновок державної екологічної експертизи на відповідну документацію щодо перепрофілювання, консервації та ліквідації діючих підприємств, окремих цехів, виробництв та інших промислових і господарських об’єктів, які можуть негативно впливати на стан навколишнього природного середовища, не було повідомлено орган ліцензування про зупинення провадження господарської діяльності підприємства та здійснення ремонтних робіт;

вимог частини 8 пункту 11 Ліцензійних умов в частині недотримання строку повідомлення органу ліцензування про усі зміни на підприємстві;

вимог частин 9 та 10 пункту 11 Ліцензійних умов в частині провадження господарської діяльності в межах заявлених місць провадження діяльності та з використанням заявлених засобів провадження діяльності.

Слідчим управлінням ГУ МВС у м. Києві відкрито кримінальне провадження за № 12013110010012247 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України по факту шахрайських дій з боку службових осіб ТОВ «Екогрінлайн».

У зв’язку вищевикладеним, Мінприроди прийнято рішення від 26.10.2016 № 393 про анулювання ліцензії ТОВ «Екогрінлайн».