Результати перевірки додержання ліцензійних умов поводження з небезпечними відходами ТОВ «Базука»

24 Квітня 2017, 15:53

Юридична адреса: 54015, м. Миколаїв, 
вул. Спортивна, буд. 15 оф. 1; фактичне місце провадження господарської діяльності: м. Миколаїв, Одеське шосе, буд. 69/2.

Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України на право провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання) від 26.07.2011.

Ідентифікаційний код (номер) 34034048;

ТОВ «Базука» було проведено плановий захід контролю з додержання вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами у період з 05.12.2016 по 09.12.2016.

У визначений термін проведення планового заходу контролю Комісією було здійснено виїзд за фактичний місцем провадження господарської діяльності за адресою: м. Миколаїв, Одеське шосе, буд. 69/2 та встановлено відсутність ліцензіата за вказаною адресою. За даною адресою здійснює діяльність ТОВ «Евроглас».

Директор підприємства запропонував до огляду Комісії виробничий майданчик, що знаходиться за іншою, відмінною від заявленої, адресою, а саме: м. Миколаїв, вул. Очаківська 2/2. На усний запит Комісії стосовно зміни адреси фактичного місця провадження господарської діяльності директором підприємства було повідомлено, що підприємство нібито нещодавно змінило фактичне місце провадження господарської діяльності.

Таким чином первіркою було встановлено відсутність ліцензіата за місцем фактичного провадження господарської діяльності, відсутність заявленої матеріально-технічної бази та документів дозвільного характеру, наявність яких передбачена Ліцензійними умовами та чинним законодавством.

За результатами перевірки Мінприроди було прийнято рішення від 15.12.2016 № 514 про анулювання ліцензії.