Стратегічна екологічна оцінка (СЕО)

02 Листопада 2018, 10:24

Стратегічна екологічна оцінка (СЕО)

Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Національного плану управління відходами до 2030 року

Проект Національного плану управління відходами до 2030 року

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення детального плану території для розширення Новодністровського міського кладовища в урочищі «Біля Черватюка» в межах Ломачинецького старостинського округу №1 с.Ломачинці  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації "детальний план території по вулиці Курортна в м. Святогірську"

 Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку (Костянтинівської РДА)

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території окремої земельної ділянки для розміщення автозаправної станції з мийкою площею 2 га за межами населеного пункту на території Браїлівської селищної ради Жмеринського району Вінницької області.

Повідомлення про оприлюднення Проекту внесення змін до детального плану території в межах вулиць Спортивної та Незалежності      м. Заставна та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення Детального плану території щодо реконструкції житлового будинку з мансардою та господарського комплексу по вул. Шевченка, 109 і 109а в с. Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки державної власності з кадастровим номером 1424282400:04:000:0076, площею 4,1250га, із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що перебувають у запасі, на території Хрестищенської сільської ради Слов'янського району Донецької області за межами населеного пункту для реконструкції нежитлових будівель та споруд (комбікормовий завод) під олійно - екстракційний завод з переробки олійних культур з будівництвом допоміжних нежитлових будівель» та звіт про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території земельної ділянки площею 0,9235га, кадастровим номером 1424282400:07:000:0428

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадскостіу проекті детального плану території об'єктів виробничої ділянки дослідного родовища вогнетривкихі тугоплавких глин на території опитненської сільської ради бахмутського району донецької області (за межами населених пунктів) та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та зіту про стратегічну екологічну оцінку, який у складі містобудівної документації є розділом «Охорона навколишнього природного середовища»: Детальний план території орієнтовною площею 0,50 га для будівництва та обслуговування будівель та споруд православного храму в районі ЗОШ № 15 по вул. Шибанкова у м. Покровськ Донецької області.

Повідомленняпро початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки з кадастровим номером 1424256200:04:000:0707, площею 1,9314 га, приватної власності сільсько-господарського призначення, на території Райгородоцької селищної ради Слов’янського району, Донецької області, за межами населеного пункту з метою розміщення автозаправного комплексу»

Повідомлення про оприлюднення Проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Стратегії розвитку морських портів України на період до 2038 року

Повідомлення про оприлюднення Проекту програми комплексного озеленення м. Запоріжжя на 2019-2029 роки «Зелене місто» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку Проекту програми комплексного озеленення м. Запоріжжя на 2019-2029 роки «Зелене місто»

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку : Детальний план території земельної ділянки для реконструкції полігону твердих побутових відходів за межами смт. Крижопіль, Крижопільського району, Вінницької області.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища)проекту Детального плану території в межах вулиць Оноре де Бальзака, Градинської та Радунської у Деснянському районі м. Києва.

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку Покровська міська рада

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку Костянтинівська  РДА

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель та споруд церкви, розташованої по проспекту Шахтобудівельників в районі центральної лікарні м. Покровськ розроблений з метою  уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції і параметрів забудови території по проспекту Шахтобудівельників»»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного плануванняю.

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку Покровськ Середенко

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку (по вул.Степана Бовкуна в. Покровськ Донецької області )

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку Державна цільова економічна програма розвитку атомно-промислового комплексу на період до 2024 року

Повідомлення про оприлюднення проекту Проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, який у складі містобудівної документації є розділом «Охорона навколишнього природного середовища (Звіт про стратегічну екологічну оцінку до Детального плану території по вулиці Івана Мазепи, 72 (корпус 1,2,3) в м. Святогірську)»

Повідомлення про оприлюднення Проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, який у складі містобудівної документації є розділом «Охорона навколишнього природного середовища (Звіт про стратегічну екологічну оцінку до Детального плану території по вулиці Курортній 15 Б в м. Святогірську)».

Повідомлення про оприлюднення Проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, який у складі містобудівної документації є розділом «Охорона навколишнього природного середовища (Звіт про стратегічну екологічну оцінку до Детального плану території по вулиці Курортній 15, 15 Е в м. Святогірську)».

Повідомлення про оприлюднення Проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, який у складі містобудівної документації є розділом «Охорона навколишнього природного середовища (Звіт про стратегічну екологічну оцінку до Детального плану території для реконструкції телятників та будівництва нових будівель та споруд свинокомплексу в с. Мирославка по вул. Зелена, 39 за межами населеного пункту на території Переспівської сільської ради Рожищенського району Волинської області)».

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план та план зонування (зонінг) села Солдатське Петрівського району Кіровоградської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план та план зонування села Привільне Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення Проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території кварталу, обмеженого вул. Лермонтова, Озерною та місцевими проїздами в с. Петрівка Чутівського району Полтавської області.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план поєднаний з планом зонування території населених пунктів сіл Нечаяне, Іванівка та селища Благодарівка Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Схема санітарного очищення територій населених пунктів Шахівської сільської об’єднаної територіальної громади Добропільського району (село Шахове, село Володимирівка, село Никанорівка, село Новоторецьке, село Торецьке, село Нове Шахове» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Схеми санітарного очищення територій у межах Андріївської сільської об’єднаної територіальної громади»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план поєднаний з планом зонування території населеного пункту с. Чогодарівка Ширяївського району Одеської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території для будівництва та обслуговування магазину змішаної торгівлі, розташованого за адресою: вулиця Соборна № 36, м. Кодима Кодимської міської ради, Кодимського району Одеської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування – Генерального плану смт. Сосниця, Сосницького району, Чернігівської області».

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої провулком Спортивний, вулицями Незалежності та Миру, провулком О. Припутня, вулицею Євгена Гребінки в м. Гребінка Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Авіаційна транспортна стратегія України на період до 2030 року» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план поєднаний з планом зонування території населених пунктів сіл Нечаяне, Іванівка та селища Благодарівка Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану території реконструкції житлового масиву Сирець в межах вул. Ризька, О. Теліги, Бакинська, Чаплигіна, Ясногірська, Котовського, Щусєва у Шевченківському районі м. Києва»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території в межах бульв. Дружби Народів, вул. Велика Васильківська, Щорса, Володимиро-Либідська, Казимира Малевича, залізниці у Голосіївському районі м. Києва» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Проект генерального плану території смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території в районі ст. м. «Червоний Хутір» в межах вул. Вінграновського, Тростянецька, Вереснева, Бориспільська та пров. Поліській у Дарницькому районі м. Києва» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних та допоміжних будівель і споруд технічної інфраструктури (прокладання трубопроводу для скиду шахтної води з проммайданчика шахти «Добропільська»» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Внесення змін до детального плану території Октябрського родовища Добропільського району Донецької області за межами населених пунктів під розміщення (розширення) об’єктів виробничої потужності пов’язаних з видобуванням вогнетривких глин» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території  в районі просп. Науки та вул. Ягідної у Голосіївському районі м. Києва»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план с. Писарівка Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план смт Вороновиця Вінницького району Вінницької області та у його складі План зонування території» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану території для будівництва та експлуатації породного відвалу ТОВ «ЦЗФ «Курахівська» на земельній ділянці сільськогосподарського призначення, розташованій на території Новоселидівської сільської ради Мар’їнського району Донецької області за межами населених пунктів»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Просимо розміcтити на сайті міністерства у підрозділі «Стратегічна екологічна оцінка» розділу «Національна екологічна політика» повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів та планів зонування сіл Трипутня та Кривиця Трипутнянської  сільської  ради Дубровицького району Рівненської області що додаються.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Швайком Олександром Олександровичем вул. Степана Бовкуна в району гуртожитку в м. Покровськ Донецької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення. До Міністерства екології та природних ресурсів України надійшов лист Міністерства природних ресурсів та охорони навколишнього середовища Республіки Білорусь щодо оповіщення відповідно до п. 1 статті 3 Конвенції про оцінку вплив на навколишнє середовище у транскордонному контексті (Конвенція Еспо) про заплановану діяльність стосовно об’єкту «Будівництво лінії електропередач з трансформаторними підстанціями до прикордонних постів «Мутвіца» і «Хиничев» на ділянці Пінського прикордонного загону».

Зазначений вид діяльності підпадає під пункт 17 Додатку І Конвенції Еспо) «Вируб лісів на великих площах» і вимагає проведення процедур на виконання ст. ст. 3-6 Конвенції Еспо.

З огляду на зазначене, Мінприроди починає процедуру громадського обговорення вказаного проекту. Зауваження до документа прохання надсилати до 27.09.2019 на електронну адресу: krevskaolga@menr.gov.ua.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер 5920388700:01:001:5667) загальною площею 3,5000 гектара в адміністративних межах Хухрянського старостинського округу Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області за межами населених пунктів для будівництва та обслуговування будівель і дворів» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки для будівництва торгово-офісного приміщення, Стрижковим Русланом Анатолійовичем по вул. Центральна (в районі перехрестя вул. Центральна та вул. Шевченка) у м. Покровськ, Донецької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Проект генерального плану території смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану території земельної ділянки  для розміщення індивідуального гаражу Познякової Олени Сергіївни в районі існуючих гаражів по вул. Сєвєрна в м. Покровськ  Донецької області та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування «Детальний план території земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу Грицай Тетяною Іванівною на м-ні «Сонячний» в районі телевежі в м. Покровськ Донецької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення Проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, який у складі містобудівної документації є розділом «Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища (охорона навколишнього природного середовища)» («Детальний план території земельних ділянок, що розташовані у с. Тетянівка, Маяківської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області» 

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план міста Почаїв Кременецького району Тернопільської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Генерального плану с. Затишшя Почаївської міської ради Кременецького району Тернопільської області»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування – генерального плану та плану зонування смт Срібне Срібнянського району Чернігівської області.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту генерального плану с. Куманівка Куманівської сільської ради Козятинського району Вінницької області.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту генерального плану смт Сосниця Сосницького району Чернігівської області.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану території для впорядкування  території та будівництва нових складських потужностей елеватора ПП «Західний Буг» на вул. Довженка, (за межами населеного пункту) в смт. Красне Буського району Львівської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку до детального плану території індустріального парку "Хмельницький"

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища на 2020-2025 роки

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план та план зонування населеного пункту села Великий Бобрик Верхньосироватської сільської ради» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту «Схема санітарного очищення міста»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території земельної по вул. Львівська в смт Жвирка Сокальського району Львівської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану земельної ділянки площею 4,5 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємства для виробництва органічних добрив на території Андріяшівської сільської ради за межами населеного пункту с. Андріяшівка Крижопільського району Вінницької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану території для уточнення планування структури та функціонального призначення в межах вулиць Шевченка – Самбірська – Грушевського – просп. Польського у с. Оброшине Пустомитівського району Львівської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення проектів Генеральних планів поєднаних з планами зонування території населених пунктів с. Марківка, с. Новокостянтинівка, с. Вапнярка, с. Петрівка, с. Гетьманці Марківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області та звітів про стратегічну екологічну оцінку  проектів документів державного планування

Повідомлення про оприлюднення проекту «Генерального плану села Підлепичі Полтавського району Полтавської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку («Генеральний план та план зонування території села Малі Козуби Полтавського району Полтавської області»)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку («Генеральний план та план зонування території села Гвоздиківка Полтавського району Полтавської області»)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку («Генеральний план та план зонування території села Сердюки Полтавського району Полтавської області»)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку («Програма охорони навколишнього природного середовища Тернопільської міської територіальної громади на 2019-2022 роки»)

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня (містобудівна документація) та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту внесення змін до Детального плану території житлового кварталу в районі радіостанції в м. Бровари Київської області

Повідомлення про оприлюднення Проекту Генерального плану села Твердохліби Полтавського району Полтавської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування – проект Генерального плану селища Великі Бірки Тернопільського району Тернопільської області та звіт про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Генеральний план смт Нова Борова Хорошівського району Житомирської області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану території ділянки Західна 2-3 Андріївського родовища, розташованого на території Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області (за межами населених пунктів) з метою розміщення (розширення) об’єктів виробничої потужності»  та звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проекту генерального плану села з планом зонування території та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту генерального плану території «Генеральний план села з планом зонування території (зонінг) с. Нижня Сироватка, Сумський район, Сумська область»

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування «Схеми санітарного очищення міста Авдіївки Донецької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту «Стратегічного плану розвитку міста Святогірська до 2022 року»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проєкту Генерального плану та Плану зонування території села Лобкова Балка Хорольського району Полтавської області

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та плану зонування території с. Штомпелівка Хорольського району Полтавської області

Повідомлення про оприлюднення Проекту Генерального плану с. Війтівці (Жданівка) Хмільницького району Вінницької області та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 0721884300:02:000:1183) за межами населених пунктів Омельненської сільської ради (Тростянецька ОТГ) Ківерцівського району Волинської області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території Західно-Михайлівського родовища гіпсу з метою зміни цільового призначення земельної ділянки для розміщення та експлуатації кар’єру на території Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області (за межами населених пунктів)»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Генеральний план м. Вугледара Донецької області. План зонування території м. Вугледара Донецької області».

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку « Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 0721884300:02:000:1183) за межами населених пунктів Омельненської сільської ради (Тростянецька ОТГ) Ківерцівського району Волинської області». 

Повідомлення про оприлюднення Проекту Генерального плану с. Війтівці (Жданівка) Хмільницького району Вінницької області та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану  земельної ділянки, загальною площею 0,1500 га, з кадастровим номером 1421255100:05:003:0120 по вулиці Героя 2б, у с. Времівка Великоновосілківського району Донецької області»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану території  земельних ділянок, орієнтованою площею, місцем розташування, цільовим призначенням згідно додатку, в межах населеного пункту на територіях Великоновосілківської селищної ради Великоновосілківського району Донецької області»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проєкту Детального  плану території земельної ділянки загальною площею 4,631 гектарів, кадастровий номер 5922081500:05:002:0502, розташованої за межами населених пунктів В’язівської сільської ради, Конотопського району, Сумської області для здійснення будівництва елеваторного комплексу для зберігання олійних культур» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проєкту «Детального  плану території земельної ділянки загальною площею 7,786 гектарів, розташованої за межами населених пунктів В’язівської сільської ради, Конотопського району, Сумської області для будівництва елеваторного комплексу» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування «Детальний план території по вул. Першотравнева в м. Буринь Сумської області для будівництва багатопаливної АЗС» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку («Генеральний план та План зонування території (зонінг) смт. Ольшанське Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області»)

Повідомлення про оприлюднення проекту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Проект Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища на 2020-2025 роки

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища на 2020-2025 роки

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку («Регіональна програма моніторингу стану довкілля Донецької області»)

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території станції 2-го підйому Бендюзького водозабору КП «Червоноградводоканал» на території Межирічанської сільської ради (за межами населеного пункту) та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проєкту «Детального плану   території   для   будівництва   свинокомплексу   на   11.900   тис  голів/рік (земельні ділянки кадастровий     No6124688600:01:001:1677 та No6124688600:01:001:1676) на території Токівської сільської ради (за  межаминаселеного пункту) Підволочицького району Тернопільської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку 

Повідомлення про оприлюднення проекту генерального плану та в його складі плану зонування території с.Білопілля Білопільської сільської ради Козятинського району Вінницької областта звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту генерального плану та в його складі плану зонування території с. Селище Білопільської сільської ради Козятинського району Вінницької області та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації «Генеральний план смт Млинів» (Рівненська область) та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального  плану території по вул. Енгельса, біля буд. 34 в м. Українськ Донецької області для будівництва та обслуговування «Центру безпеки громадян»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детальний план території земельної ділянки, загальною площею 0,1000 га, що розташована за адресою: с. Тетянівка, вул. Степова, 3 «А», Маяківської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детальний план території земельної ділянки, загальною площею 0,1000 га, що розташована за адресою: с. Тетянівка, вул. Степова, 3 «Б», Маяківської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детальний план території земельної ділянки, загальною площею 0,1000 га, що розташована за адресою: с. Тетянівка, вул. Степова, 3 «В», Маяківської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детальний план території земельної ділянки, загальною площею 0,1000 га, що розташована за адресою: с. Тетянівка, вул. Степова, 3 «Г», Маяківської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детальний план території земельної ділянки, загальною площею 0,1000 га, що розташована за адресою: с. Тетянівка, вул. Степова, 3 «Д», Маяківської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детальний план території земельної ділянки, загальною площею 0,1000 га, що розташована за адресою: с. Тетянівка, вул. Степова, 3 «Е», Маяківської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детальний план території земельної ділянки, загальною площею 0,1000 га, що розташована за адресою: с. Тетянівка, вул. Степова, 3 «Є», Маяківської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детальний план території земельної ділянки, загальною площею 0,1000 га, що розташована за адресою: с. Тетянівка, вул. Степова, 3 «Ж», Маяківської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області»

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку («Генеральний план м. Бахмач Чернігівської області»)

Оголошення про громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану м. Часів Яр, плану зонування (зонінг) м. Часів Яр, Донецької області

Повідомлення про оприлюднення проекту «Схема санітарного очищення з урахуванням впровадження роздільного збору твердих побутових відходів населених пунктів Павлівської сільської ради Мар’їнського району Донецької області»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проєкту «Генерального плану с. Степове Дніпровського району Дніпропетровської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку 

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Схема санітарного очищення з урахуванням впровадження роздільного збору твердих побутових відходів населених пунктів Дачненської сільської ради Мар’їнського району Донецької області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Схема санітарного очищення з урахуванням впровадження роздільного збору твердих побутових відходів населених пунктів Новоселидівської сільської ради Мар’їнського району Донецької області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Генеральний план та план зонування міста Носівка, Носівського району, Чернігівської області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «План зонування території міста Бахмут Донецької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва асфальтобетонного заводу в межах Рокитнянської селищної ради Рокитнянського району Київської області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території в північній частині с. Чернишівка, Шишацького району Полтавської області, обмеженої вулицями Новоселівка, Підлісна та житловою (садибною) забудовою, з метою розміщення центру соціальної активності комунальної установи «Центр надання соціальних Шишацької селищної ради»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення «Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, в тому числі розділ «Охорона навколишнього природного середовища» («Генеральний план селища Ворзель Київської області»)  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проекту «Генеральний план та зонінг населеного пункту: села Нові Чобручі Старостинської сільської ради Роздільнянського району Одеської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території земельної ділянки, з кадастровим номером 1424281500:04:000:0072, загальною площею  0,0594 га, що розташована за адресою: с. богородичне, вулиця Степова, 2а, Долинської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Генеральний план з розробкою плану зонування села Яреськи, Яреськівської сільської ради Шишацького району Полтавської області»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Генеральний план села Рашків Хотинського району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Генеральний план села Пригородок Хотинського району Чернівецької області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детальний план території земельної ділянки, з кадастровим номером 1424281500:04:000:0730, загальною площею 0,1000 га, що розташована за адресою: с. Богородичне, провулок Батюка 1б, Долинської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детальний план території земельної ділянки, з кадастровим номером 1424281500:04:000:0106, загальною площею 0,1000 га, що розташована за адресою: с. Богородичне, провулок Степовий 6а, Долинської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту «Детальний план території земельної ділянки, з кадастровим номером 1424281500:04:000:0428», загальною площею 0,1000 га, що розташована за адресою: с. Богородичне, провулок. Степовий, 6, Долинської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проєкту «Детальний план території земельної ділянки, з кадастровим номером 1424281500:04:000:0429», загальною площею 0,0505 га, що розташована за адресою: с. Богородичне, провулок. Степовий, 6, Долинської сільської ради, Слов’янського району, Донецької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту «План зонування території села Молодіжне Молодіжненської сільської ради Овідіопольського району Одеської області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту «Детальний план частини території Яреськівської сільської ради за межами населеного пункту (с. Нижні Яреськи) для розміщення артезіанської свердловини для питного водопостачання с. Нижні Яреськи»

Повідомлення про оприлюднення проєкту «Проєкт стратегії розвитку Шахівської сільської об’єднаної громади на 2019-2025 роки» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану с. Бобриця Києво-Святошинського району Київської області»

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території кварталу, обмеженого вулицями: Гоголя, Озерною, Лікарняною, Садовою в м. Миргороді Полтавської області»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проекту «Внесення змін в Генеральний план с. Куликовичі Маневицького району Волинської області»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проекту «Стратегія розвитку Кіровоградської області на 2021-2027 роки»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детальний план території розміщення міні ГЕС на р. Балцатур, та міні ГЕС на р. Стоговець в селі Луги, Рахівського Району Закарпатської області в межах населеного пункту (урочище Тищора) для будівництва, експлуатації та обслуговування міні гідроелектростанції дериваційного типу на р. Балцатул (Бальзатул)»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детальний план території розміщення міні ГЕС на р. Балцатур, та міні ГЕС на р. Стоговець в селі Луги, Рахівського Району Закарпатської області в межах населеного пункту (урочище Тищора) для будівництва, експлуатації та обслуговування міні гідроелектростанції дериваційного типу на р. Стоговець»

Повідомлення про оприлюднення проєктів документів державного планування «Генеральний план з планом зонування територій населених пунктів Нерубайської сільської ради Біляївського району Одеської області: села Нерубайське, села Велика Балка, селища Усатове» та звітів про стратегічну екологічну оцінку проектів документів державного планування

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Генеральний план населеного пункту та план зонування території смт Любашівка Любашівського району Одеської області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детальний план території розміщення локальних очисних споруд по вул. Шевченка в межах м. Рожище Волинської області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування «Детальний план території розміщення нового будівництва бази по виробництву промислових газів с. Полонка, Луцького району, Волинської області»

Повідомлення про оприлюднення проектів документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку  «Оновлення генерального плану та план зонування території (у складі генерального плану) с. Вигівка Бурштинської міської ради Івано-Франківської області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування «Генеральний план, поєднаний з планом зонування території зі зміною меж селища міського типу Суворове Суворовської селищної ради ізмаїльського району Одеської області»

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами(розробка Никифорівського родовища) на території Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області (за межами населених пунктів)»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування «смт.Тарутине»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування «Внесення змін до генерального плану м. Ужгорода»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Стратегія розвитку Тернопільської області на 2021-2027 роки та план заходів з її реалізації у 2021-2023 роках»

Повідомлення про оприлюднення Проекту «Генеральний план з планом зонування села Сари Сарівської сільської ради Гадяцького району Полтавської області»

Повідомлення про оприлюднення документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту містобудівної документації «Генеральний план населеного пункту та план зонування території села Мигаї Мигаївської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування «Детальний план території в межах вулиць Юрія Кондратюка, Михайла Майорова, північної та західної межі лісу в Оболонському районі м. Києва»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 3,7685 га, розташованої в адміністративних межах Попівської сільської ради Великописарівського району Сумської області(замежами населеного пункту с. Попівка) для нового будівництва зерносушильного комплексу продуктивністю 250 т/добу»

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування «Детальний план території комунального об’єкту (для тимчасового зберігання ТПВ) в адміністративних межах Красновільської сільської ради Маневичського району Волинської області(за межами населених пунктів)»

Повідомлення про оприлюднення документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Генеральний план с. Тростинка Васильківського району Київської області»

Повідомлення про оприлюднення проєктів документів державного планування «Детальний план частини території с. Ломачинці по вул. Хотинського повстання" та звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану території для будівництва установки з переробки та виробництва біомаси та біогазу на земельних ділянках загальною площею 75,0552 га по вул. Липки,2 в селі Озерна Білоцерківського району Київської області» 

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Стратегія розвитку Херсонської області на період 2021 – 2027 років»

Повідомлення про початок процедури громадського обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту документа державного планування генерального плану території для сіл Острів та Троїцьке Острівської сільської ради Рокитнянського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування «Генеральний план та план зонування територій села Митниця Васильківського району Київської області" та звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування