Стратегічна екологічна оцінка (СЕО)

02 Листопада 2018, 10:24

Стратегічна екологічна оцінка (СЕО)

Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Національного плану управління відходами до 2030 року

Проект Національного плану управління відходами до 2030 року

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення детального плану території для розширення Новодністровського міського кладовища в урочищі «Біля Черватюка» в межах Ломачинецького старостинського округу №1 с.Ломачинці  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації "детальний план території по вулиці Курортна в м. Святогірську"

 Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку (Костянтинівської РДА)

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території окремої земельної ділянки для розміщення автозаправної станції з мийкою площею 2 га за межами населеного пункту на території Браїлівської селищної ради Жмеринського району Вінницької області.

Повідомлення про оприлюднення Проекту внесення змін до детального плану території в межах вулиць Спортивної та Незалежності      м. Заставна та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення Детального плану території щодо реконструкції житлового будинку з мансардою та господарського комплексу по вул. Шевченка, 109 і 109а в с. Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки державної власності з кадастровим номером 1424282400:04:000:0076, площею 4,1250га, із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що перебувають у запасі, на території Хрестищенської сільської ради Слов'янського району Донецької області за межами населеного пункту для реконструкції нежитлових будівель та споруд (комбікормовий завод) під олійно - екстракційний завод з переробки олійних культур з будівництвом допоміжних нежитлових будівель» та звіт про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території земельної ділянки площею 0,9235га, кадастровим номером 1424282400:07:000:0428

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадскостіу проекті детального плану території об'єктів виробничої ділянки дослідного родовища вогнетривкихі тугоплавких глин на території опитненської сільської ради бахмутського району донецької області (за межами населених пунктів) та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та зіту про стратегічну екологічну оцінку, який у складі містобудівної документації є розділом «Охорона навколишнього природного середовища»: Детальний план території орієнтовною площею 0,50 га для будівництва та обслуговування будівель та споруд православного храму в районі ЗОШ № 15 по вул. Шибанкова у м. Покровськ Донецької області.

Повідомленняпро початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки з кадастровим номером 1424256200:04:000:0707, площею 1,9314 га, приватної власності сільсько-господарського призначення, на території Райгородоцької селищної ради Слов’янського району, Донецької області, за межами населеного пункту з метою розміщення автозаправного комплексу»

Повідомлення про оприлюднення Проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Стратегії розвитку морських портів України на період до 2038 року

Повідомлення про оприлюднення Проекту програми комплексного озеленення м. Запоріжжя на 2019-2029 роки «Зелене місто» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку Проекту програми комплексного озеленення м. Запоріжжя на 2019-2029 роки «Зелене місто»

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку : Детальний план території земельної ділянки для реконструкції полігону твердих побутових відходів за межами смт. Крижопіль, Крижопільського району, Вінницької області.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища)проекту Детального плану території в межах вулиць Оноре де Бальзака, Градинської та Радунської у Деснянському районі м. Києва.

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку Покровська міська рада

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку Костянтинівська  РДА

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території для відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель та споруд церкви, розташованої по проспекту Шахтобудівельників в районі центральної лікарні м. Покровськ розроблений з метою  уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції і параметрів забудови території по проспекту Шахтобудівельників»»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного плануванняю.

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку Покровськ Середенко

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку (по вул.Степана Бовкуна в. Покровськ Донецької області )

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку Державна цільова економічна програма розвитку атомно-промислового комплексу на період до 2024 року

Повідомлення про оприлюднення проекту Проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, який у складі містобудівної документації є розділом «Охорона навколишнього природного середовища (Звіт про стратегічну екологічну оцінку до Детального плану території по вулиці Івана Мазепи, 72 (корпус 1,2,3) в м. Святогірську)»

Повідомлення про оприлюднення Проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, який у складі містобудівної документації є розділом «Охорона навколишнього природного середовища (Звіт про стратегічну екологічну оцінку до Детального плану території по вулиці Курортній 15 Б в м. Святогірську)».

Повідомлення про оприлюднення Проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, який у складі містобудівної документації є розділом «Охорона навколишнього природного середовища (Звіт про стратегічну екологічну оцінку до Детального плану території по вулиці Курортній 15, 15 Е в м. Святогірську)».

Повідомлення про оприлюднення Проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, який у складі містобудівної документації є розділом «Охорона навколишнього природного середовища (Звіт про стратегічну екологічну оцінку до Детального плану території для реконструкції телятників та будівництва нових будівель та споруд свинокомплексу в с. Мирославка по вул. Зелена, 39 за межами населеного пункту на території Переспівської сільської ради Рожищенського району Волинської області)».

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план та план зонування (зонінг) села Солдатське Петрівського району Кіровоградської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план та план зонування села Привільне Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення Проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території кварталу, обмеженого вул. Лермонтова, Озерною та місцевими проїздами в с. Петрівка Чутівського району Полтавської області.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план поєднаний з планом зонування території населених пунктів сіл Нечаяне, Іванівка та селища Благодарівка Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Схема санітарного очищення територій населених пунктів Шахівської сільської об’єднаної територіальної громади Добропільського району (село Шахове, село Володимирівка, село Никанорівка, село Новоторецьке, село Торецьке, село Нове Шахове» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Схеми санітарного очищення територій у межах Андріївської сільської об’єднаної територіальної громади»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план поєднаний з планом зонування території населеного пункту с. Чогодарівка Ширяївського району Одеської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території для будівництва та обслуговування магазину змішаної торгівлі, розташованого за адресою: вулиця Соборна № 36, м. Кодима Кодимської міської ради, Кодимського району Одеської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про початок громадського обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування – Генерального плану смт. Сосниця, Сосницького району, Чернігівської області».

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої провулком Спортивний, вулицями Незалежності та Миру, провулком О. Припутня, вулицею Євгена Гребінки в м. Гребінка Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Авіаційна транспортна стратегія України на період до 2030 року» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план поєднаний з планом зонування території населених пунктів сіл Нечаяне, Іванівка та селища Благодарівка Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану території реконструкції житлового масиву Сирець в межах вул. Ризька, О. Теліги, Бакинська, Чаплигіна, Ясногірська, Котовського, Щусєва у Шевченківському районі м. Києва»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території в межах бульв. Дружби Народів, вул. Велика Васильківська, Щорса, Володимиро-Либідська, Казимира Малевича, залізниці у Голосіївському районі м. Києва» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Проект генерального плану території смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території в районі ст. м. «Червоний Хутір» в межах вул. Вінграновського, Тростянецька, Вереснева, Бориспільська та пров. Поліській у Дарницькому районі м. Києва» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних та допоміжних будівель і споруд технічної інфраструктури (прокладання трубопроводу для скиду шахтної води з проммайданчика шахти «Добропільська»» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Внесення змін до детального плану території Октябрського родовища Добропільського району Донецької області за межами населених пунктів під розміщення (розширення) об’єктів виробничої потужності пов’язаних з видобуванням вогнетривких глин» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детальний план території  в районі просп. Науки та вул. Ягідної у Голосіївському районі м. Києва»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план с. Писарівка Хотінської селищної ради Сумського району Сумської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Генеральний план смт Вороновиця Вінницького району Вінницької області та у його складі План зонування території» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану території для будівництва та експлуатації породного відвалу ТОВ «ЦЗФ «Курахівська» на земельній ділянці сільськогосподарського призначення, розташованій на території Новоселидівської сільської ради Мар’їнського району Донецької області за межами населених пунктів»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Просимо розміcтити на сайті міністерства у підрозділі «Стратегічна екологічна оцінка» розділу «Національна екологічна політика» повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку генеральних планів та планів зонування сіл Трипутня та Кривиця Трипутнянської  сільської  ради Дубровицького району Рівненської області що додаються.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Швайком Олександром Олександровичем вул. Степана Бовкуна в району гуртожитку в м. Покровськ Донецької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення. До Міністерства екології та природних ресурсів України надійшов лист Міністерства природних ресурсів та охорони навколишнього середовища Республіки Білорусь щодо оповіщення відповідно до п. 1 статті 3 Конвенції про оцінку вплив на навколишнє середовище у транскордонному контексті (Конвенція Еспо) про заплановану діяльність стосовно об’єкту «Будівництво лінії електропередач з трансформаторними підстанціями до прикордонних постів «Мутвіца» і «Хиничев» на ділянці Пінського прикордонного загону».

Зазначений вид діяльності підпадає під пункт 17 Додатку І Конвенції Еспо) «Вируб лісів на великих площах» і вимагає проведення процедур на виконання ст. ст. 3-6 Конвенції Еспо.

З огляду на зазначене, Мінприроди починає процедуру громадського обговорення вказаного проекту. Зауваження до документа прохання надсилати до 27.09.2019 на електронну адресу: krevskaolga@menr.gov.ua.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер 5920388700:01:001:5667) загальною площею 3,5000 гектара в адміністративних межах Хухрянського старостинського округу Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області за межами населених пунктів для будівництва та обслуговування будівель і дворів» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки для будівництва торгово-офісного приміщення, Стрижковим Русланом Анатолійовичем по вул. Центральна (в районі перехрестя вул. Центральна та вул. Шевченка) у м. Покровськ, Донецької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування «Проект генерального плану території смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту «Детального плану території земельної ділянки  для розміщення індивідуального гаражу Познякової Олени Сергіївни в районі існуючих гаражів по вул. Сєвєрна в м. Покровськ  Донецької області та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.