Результати перевірки додержання ліцензійних умов поводження з небезпечними відходами ПП «Завод «Імпекс Сплав»

24 Квітня 2017, 17:56

Юридична адреса та заявлене місце провадження господарської діяльності: 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Гайок, 4а.

Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України на право провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання)

від 17.12.2012.

Ідентифікаційний код (номер) 32687434;

Керівник підприємства – Оксененко Роман Геннадійович.

За результатами проведеної планової перевірки додержання ПП «Завод «Імпекс Сплав» вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, Комісією виявлено численні порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 446, а також факт недостовірності даних у документах, поданих ПП «Завод «Імпекс Сплав» разом із заявою про отримання ліцензії.

На підставі виявлених порушень Міністерством екології та природних ресурсів відповідно до п. 7 ч. 2 ст. 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» було прийнято рішення про анулювання ліцензії ПП «Завод «Імпекс Сплав» на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.