Результати перевірки додержання ліцензійних умов поводження з небезпечними відходами ПП «БРОВАРИ-ВТОРМА»

24 Квітня 2017, 17:50

Юридична адреса: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул. І. Франка, 59-А, заявлене місце провадження господарської діяльності: Київська обл., м. Бровари, вул. Богунська, 22.

Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України на право провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, перевезення, зберігання) від 04.04.2012.

Ідентифікаційний код (номер) 36108268;

Керівник підприємства –Ковшевацький Василь Григорович.

За результатами проведеної планової перевірки додержання ПП «БРОВАРИ-ВТОРМА» вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, Комісією виявлено численні порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 446, а також факт недостовірності даних у документах, поданих ПП «БРОВАРИ-ВТОРМА» разом із заявою про отримання ліцензії.

На підставі виявлених порушень Міністерством екології та природних ресурсів відповідно до п. 7 ч. 2 ст. 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» було прийнято рішення про анулювання ліцензії ПП «БРОВАРИ-ВТОРМА» на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.

Зазначене підтверджується фотоматеріалами.