Результати перевірки додержання ліцензійних умов поводження з небезпечними відходами Підприємство «Миротворець»

24 Квітня 2017, 17:54

Юридична адреса: 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Зелена, буд. 30, кв. 83; заявлене місце провадження господарської діяльності: 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Гайок, 218.

Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України на право провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання) від 23.12.2011.

Ідентифікаційний код (номер) 35615488;

Керівник підприємства – Лашко Василь Дмитрович.

За результатами проведеної планової перевірки додержання Підприємством «Миротворець» Білоцерківської міської громадської організації «Громадська Єдність» вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, Комісією виявлено численні порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 446, а також факт недостовірності даних у документах, поданих Підприємством «Миротворець» Білоцерківської міської громадської організації «Громадська Єдність» разом із заявою про отримання ліцензії.

На підставі виявлених порушень Міністерством екології та природних ресурсів відповідно до п. 7 ч. 2 ст. 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» було прийнято рішення про анулювання ліцензії Підприємства «Миротворець» Білоцерківської міської громадської організації «Громадська Єдність» на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.

Зазначене підтверджується фотоматеріалами.