Перелік телефонів Мінекоенерго на період дії карантину

10 Квітня 2020, 19:57

 

Перелік робочих телефонів працівників структурних підрозділів Мінекоенерго на період карантину

 

ПІБ працівника

Посада

Робочій телефон

Мобільний телефон

 

ДИРЕКТОРАТ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

 

Старушкевич

Уляна Михайлівна

Державний експерт експертної групи

594-66-00

 

 

ДИРЕКТОРАТ ЕНЕРГЕТИЧНИХ РИНКІВ

Експертна група забезпечення сталого функціонування та розвитку ринку електричної енергії

Федосєєва

Юлія Володимирівна

Держ. експерт

206-38-95

 

Чайковська

Олена Борисівна

Держ. експерт

206-37-01

 

Євфратова

Наталія Федорівна

Голов.спец.

206-38-23

 

Експертна група з технічної політики та розвитку генеруючих потужностей

Новиков

Кирило Віктович

Кер.експ.групи

206-37-40

 

Глиняний

Вадим Сергійович

Держ. експерт

594-65-46

 

Єгорова

Ірина Олександрівна

Держ. експерт

594-59-10

 

Іванчук

Оксана Олександрівна

Голов.спец.

594-59-15

 

Ляховченко

Сергій Петрович

Голов.спец.

206-37-54

 

Експертна група з технічної політики та розвитку електричних мереж

Задорожнюк

Юлія Петрівна

Кер.експ.групи

238-34-13

 

Ямполець

Антон Миколайович

Держ. експерт

206-36-86

 

Підгорний

Юрій Петрович

Держ. експерт

206-38-86

 

Ковальчук

Андрій Святославович

Голов.спец.

206-36-80

 

 

ДИРЕКТОРАТ РОЗВИТКУ ЯДЕРНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ ТА АТОМНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Шуст

Олександр Іванович

Генеральний директор

206-37-09

 

Небіщанський

Артур Михайлович

Заступник начальника головного управління – начальник відділу

206-33-99

 

Мальцева

Тетяна Сергіївна

Головний спеціаліст

206-38-80

 

 

ДИРЕКТОРАТ СТРАТЕГІЇ ЕНЕРГЕТИЧНОГО ПЕРЕХОДУ ТА СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ

Рудика

Денис Олександрович

Керівник експертної групи

594-65-63

 

 

 

ДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ ФОРМУВАННЯ ЕНЕРГО- ТА РЕСУРСОЕФЕКТИВНОЇ ПОЛІТИКИ

Байда

Олена Олександрівна

В.о. генерального директора Директорату з питань формування енерго- та ресурсоефективної політики                          

 

0970915724

 

ДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ ЗМІНИ КЛІМАТУ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ ОЗОНОВОГО ШАРУ

Скаженюк

Ольга Миколаївна

 

Головний спеціаліст експертної групи з питань державних програм та формування політики адаптації до негативних наслідків глобальної зміни клімату Директорату (діловод)

 594-91-05

 

Василенко

Валентина Григорівна

Начальник відділу реалізації екологічної політики Головного управління реалізації кліматичної політики Директорату

 

0964337953

Міхєєв

Ярослав Іванович

головний спеціаліст відділу впровадження системи торгівлі квотами на викиди парникових газів та ведення реєстру Департаменту

 

0503305750

 

ДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ КООРДИНАЦІЇ ПОЛІТИКИ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ

Алюшина

Наталія Олександрівна

Генеральний директор Директорату

 

068-265-69-32

 

 

ДЕПАРТАМЕНТ ЗАПОВІДНОЇ СПРАВИ

 

Матвєєв

Сергій Ростиславович

Заступник директора Департаменту-начальник відділу організації діяльності установ природно-заповідного фонду

206 25 86

068-771-86-11

 

 

ДЕПАРТАМЕНТ СТАЛОГО РОЗВИТКУ НАФТОГАЗОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА НАДІЙНОСТІ ПОСТАЧАННЯ ЕНЕРГІЇ КІНЦЕВОМУ СПОЖИВАЧУ

 

Гладкий О.Я.

Заступник директора

531-36-16

 

Колісник М.О.

Начальник відділу

531-36-16

 

Сушкова М.С.

Начальник відділу

206-37-30

 

Шульга С.І.

Головний спеціаліст

206-36-05

 

Волович Т.М.

Головний спеціаліст

206-36-05

 

Панасюк С.В.

Головний спеціаліст

594-65-32

 

Власенко О.К.

Головний спеціаліст

531-36-84

 

Плакуща К.К.

Головний спеціаліст

594-66-02

 

Кашпуровська І.Ю.

Головний спеціаліст

594-59-09

 

Кравченко Н.С.

Головний спеціаліст

594-59-09

 

Яблочкіна І.Ю.

Головний спеціаліст

594-65-49

 

 

УПРАВЛІННЯ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ТА ЗАКРИТТЯ ВУГІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Кужель

Павло Сергійович

В. о. начальника Головного управління реструктуризації та закриття вугільних підприємств – начальник відділу реструктуризації вугільних підприємств

 

(095) 618-56-06

 

ДЕПАРТАМЕНТ КООРДИНАЦІЇ ТА СУПРОВОДУ ВУГІЛЬНО-ПРОМИСЛОВОГО ТА ТОРФОВИДОБУВНОГО КОМПЛЕКСІВ І ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Відділ з питань проектно-технічного супроводу

Синюк

Андрій Васильович

Начальник відділу – заступник директора Департаменту

594-65-66

 

Відділ координації очисних та підготовчих робіт

Цехмістер

Дмитро Петрович

Начальник відділу

206-37-00

 

Відділ контролю видобуто вугілля

Пижов

Сергій Вікторович

Начальник відділу – заступник директора Департаменту

594-65-62

 

Вознюк

Олександр Сергійович

Головний спеціаліст

594-66-09

 

 

 

УПРАВЛІННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ В ЕНЕРГЕТИЧНОМУ КОМПЛЕКСІ

Відділ розрахунків учасників енергетичних ринків та супроводу титулів об’єктів ПЕК

Шишацький

Олександр Юрійович

Голов.спец.

206-38-48

068 123-23-82

Шевченко

Оксана Володимирівна

Голов.спец.

594-66-62

 

Чванова

Клавдія Володимрівна

Голов.спец.

206-37-43

 

Відділ розгляду звернень споживачів

Мандровська

Лілія Володимирівна

Голов.спец.

594-66-49

 

Казакова

Наталія Іванівна

Голов.спец.

594-59-10

 

 

ДЕПАРТАМЕНТ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

Краковська Ольга

 

206-38-55

 

 

ЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ

Погорілко

Надія Миколаївна

Заступник директора Юридичного

департаменту – начальник

управління нормотворчої діяльності

206-38-92

 

 

ДЕПАРТАМЕНТ КОРПОРАТИВНИХ, МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ТА УПРАВЛІННЯ ОБ’ЄКТАМИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ

 

Янчук

Микола Анатолійович

Головний спеціаліст

 

594-65-37

 

 

ДЕПАРТАМЕНТ З КОМУНІКАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

Дудка

Ганна Іванівна

 

Заступник директора департаменту – начальник відділу

 

206-38-78

0672334058

Гаврилюк 

Ілона

Головний спеціаліст

206-38-66

 

Мироненко

Олена Петрівна

Головний спеціаліст (громадська приймальня)

206-33-02

 

Камінєва

Марина Юріївна

Головний спеціаліст  (громадська приймальня)

206-33-02

 

Мірошніченко

Людмила Петрівна

Головний спеціаліст –завідувач громадської приймальні

594-65-45

 

 

ДЕПАРТАМЕНТ РОБОТИ З ПЕРСОНАЛОМ

Слуценко

Наталія Михайлівна

Заступник директора департаменту – начальник відділу

206-38-56

 

 

СЕКТОР З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ

Олійник

Михайло Валерійович

Головний спеціаліст

 

0981136312

 

СЕКТОР КОНКУРСНИХ ПРОЦЕДУР

Березовська

Тетяна Анатоліївна

Головний спеціаліст (в.о. завідувача Сектору)

206-31-14

 

 

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ, ПРОМИСЛОВОВЇ БЕЗПЕКИ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Усачов

Олег Миколайович

Начальник Управління

206 38 30

 

Відділ охорони праці

Ященко

Ігор Олексійович

Заступник начальника Управління – начальник відділу охорони праці

594 65 68

 

Поліщук

Ніна Володимирівна

Головний спеціаліст

594 65 42

 

Швидка

Людмила Григорівна

Головний спеціаліст

594 66 47

 

Чуприна

Людмила Петрівна

Головний спеціаліст

595 65 67

 

Кузьменко

Наталія Володимирівна

Головний спеціаліст

206 31 72

206 36 89

 

Відділ промислової безпеки, протиаварійного та протипожежного захисту

Мещєряков

Михайло Олександрович

Начальник відділу

206 37 13

 

Фінчук

Вікторія Василівна

Головний спеціаліст

594 66 38

 

Жук

Олена Юріївна

Головний спеціаліст

594 66 38

 

Яхно

Ірина Сергіївна

Головний спеціаліст

206 38 30

 

Відділ цивільного захисту

Наумчук

Юрій Григорович

Начальник відділу

594 65 31

 

Бондарчук

Оксана Василівна

Головний спеціаліст

594 59 06

 

 

УПРАВЛІННЯ ТРУДОВОЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Левчук

Тетяна Іванівна

Начальник Управління

 

0978943878

 

УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ТА НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

Відділ інноваційного розвитку у сфері енергетики та захисту довкілля

Кульчицька

Христина Олександрівна

Головний спеціаліст

(діловод)

594-59-22

0937652403

Відділ науково-технічного регулювання капітального будівництва, стандартизації та метрології

Мацієвська

Наталія Вікторівна

 

Головний спеціаліст

206-37-04

 

0956715414

 

Відділ галузевої науки

Полякова

Світлана Анатоліївна

Головний спеціаліст

206-37-36

0663836229

 

 

ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ, ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ПЕРЕХОДУ ДО КРУГОВОЇ ЕКОНОМІКИ

 

Філоненко

Роман Степанович

Відділ екологічної безпеки

Начальник відділу

 

0665702960

Ващенко

Володимир Миколайович

Відділ поводження з пестицидами та агрохімікатами

Головний спеціаліст

 

0995380382

206-33-06

Білоусов

Віталій Іванович

Відділ атмосферного повітря та екологічного аудиту

Головний спеціаліст

 

0972828713

206-31-30

Шмурак

Євген Леонідович

Відділ поводження з відходами

Головний спеціаліст

 

0636326331

 

Черговий по відділу

Відділ дозвільно-ліцензійної діяльності та контролю

 

0957581544

206-31-55

 

 

ДЕПАРТАМЕНТ ВНУТРІШНЬОГО АУДИТУ

Янюк

Ірина Леонідівна

Заступник директора департаменту

594 66 32

050 812 98 74

098 099 86 55

Апостолова

Тетяна Вікторівна

Головний спеціаліст відділу аудиту підприємств нафтогазового сектору

594 65 41

050 565 85 81

Селещук

Роман Леонтійович

Начальник відділу аудиту підприємств нафтогазового сектору

594 59 04

097 761 87 88

Федорець

Сергій Вікторович

Заступник начальника відділу аудиту підприємств вугільної та торфодобувної промисловості

594 59 04

066 267 32 65

 

УПРАВЛІННЯ БІОРІЗНОМАНІТТЯ ТА ОХОРОНИ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Попович

Оксана Петрівна

Головний спеціаліст відділу охорони рослинного світу (діловод управління)

206 31 26

0964881450

 

УПРАВЛІННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІТ-ПІДТРИМКИ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ

Кулик-Куличенко

Валерій Леонідович

Заступник начальника управління-начальник відділу

594-59-21

 

Липнік

Сергій Миколайович

Начальник відділу 

594-66-15

 

Шмідт

Олена Анатоліївна

Головний спеціаліст

594-59-21

 

Хміль

Оксана Василівна

Головний спеціаліст

594-66-15

 

Власенко

Олексій Олексійович

Головний спеціаліст

594-59-21

 

Тіщенко

Андрій Степанович

Головний спеціаліст

206-31-37

 

Бурим

Олександр Миколайович

Головний спеціаліст

206-31-37

 

Горбатюк

Олексій Леонідович

Головний спеціаліст

206-31-37

 

Любарець

Оксана Іванівна 

Головний спеціаліст

206-31-17

 

Лавриненко

Марина Олександрівна

Головний спеціаліст

206-31-37

 

 

УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

Шимкус

Марина Олександрівна

Начальник відділу стратегічної екологічної оцінки

206-20-89

 

Романенко

Юлія Сергіївна

Головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля

206-31-50

 

Рожок

Світлана Володимирівна  

Головний спеціаліст відділу стратегічної екологічної оцінки

206-31-75

 

 

ВІДДІЛ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

Філоненко

Роман Степанович

Начальник відділу

 

594-91-08

 

 

Чуян

Борис Володимирович

Головний спеціаліст

206-31-68

 

Баннікова

Ірина Олександрівна

Головний спеціаліст

206-31-68

 

 

АДМІНІСТРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ

Снітко

Олександр Сергійович

В.о. Начальника Адміністративного управління

594-91-23

 

Гапоненко

Микола Михайлович

Заступник начальника відділу управління майном Адміністративного управління

(Хрещатик,30,

Б. Хмельницького, 4)

594-65-40

 

Омельчннко

Сергій Іванович

Головний спеціаліст сектору матеріально-технічного забезпечення

(Липківського, 35)

206-31-49

 

 

ДЕПАРТАМЕНТ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ

Руренко

Світлана Анатоліївна

 

Начальник управління – головний бухгалтер

206-31-63

 

Шелестов

Олександр Валентинович

Заступник начальника управління - начальник відділу, заступник головного бухгалтера

206-31-61

 

Замкова

Вікторія Леонідівна

Головний спеціаліст

206-31-58

 

Котова

Олена Іванівна 

Головний спеціаліст

206-31-61

 

УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУ ТА КОНТРОЛЮ

Єдиний телефон

531-36-93

 

Васильєв

Роман Володимирович

Начальник Управління

531-36-93

 

Літвінець

Вікторія Олександрівна

Начальник відділу контролю виконавської дисципліни

531-36-93

 

Журба

Наталія Іванівна

Завідувач архівного сектору

531-36-93

 

 

 

ДИРЕКТОРАТ З ФОРМУВАННЯ ПОЛІТИКИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ВУГІЛЬНОЇ ТА ТОРФ’ЯНОЇ ГАЛУЗЕЙ

Експертна група торфодобувного комплексу

Володін

Вячеслав Валерійович

Керівник експертної групи

594-59-13

0966786379