Результати перевірки додержання ліцензійних умов поводження з небезпечними відходами ПАТ «ЕЛЕКТОРОМЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ» ім. А.М. Кузьміна

24 Квітня 2017, 17:29

Юридична адреса та фактичне місце провадження господарської діяльності: 69008, м. Запоріжжя, південне шосе, буд. 81;

Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України на право провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, утилізація) від 12.07.2013.

Ідентифікаційний код (номер) 00186536;

ПАТ «ЕЛЕКТОРОМЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ» ім. А.М. Кузьміна» було проведено плановий захід контролю з додержання вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами у період з 19.12.2016 по 23.12.2016.

ПАТ «ЕЛЕКТОРОМЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ» 
ім. А.М. Кузьміна є підприємством з неповним металургійним циклом, яке спеціалізується на виробництві металопродукції з конструкційних, нержавіючих, шарикопідшипникових, інструментальних, швидкорізальних марок сталей.

Поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, утилізація) відбувається за місцем їх утворення. Утилізацію відходів проводять у високотемпературних процесах плавки металу в дугових сталеплавильних печах шляхом додавання відходів до шихти, що створює замкнутий цикл утилізації відходів як енергетичного ресурсу.

Перевіркою встановлено нечисленні порушення вимог Ліцензійних умов та надано Розпорядження Мінприроди щодо їх усунення.