Контактна інформація

31 Березня 2017, 18:01

Адреса

вул. Митрополита Василя Липківського, 35
Київ
03035
Україна

Телефони

+38 044 206 31 00, +38 044 206 31 07
 

Графік роботи

Пн-чт: з 9:00 до 18:00

Пт: з 9:00 до 16:45

Обідня перерва: з 13:00 до 13:45

 

Назва структурного підрозділу та посадПрізвище, ім'я, по батьковіТелефонE-MAIL
1. Керівництво

Міністр 

СЕМЕРАК Остап Михайлович

206-31-00

Державний секретар

ДМИТРЕНКО Геннадій Васильович

206-33-16

Перший заступник Міністра

вакантна

 

 

Заступник Міністра 

ВАКАРАШ Віктор Михайлович 

206-33-07

Заступник Міністра 

ПОЛУЙКО Василь Юліанович

 206-31-05

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції 

КУЗЬО Микола Степанович

206-31-02 

 

 

 

 

Радник Міністра

СТЕПАНЕНКО Альона Миколаївна

206-31-00

Радник Міністра

ПАМПУРЯК Катерина Василівна

206-31-00

Радник Міністра

БОЙЧЕНКО Олег Климентійович

248-23-72

Радник Міністра

БОДНАР Андрій Олексійович

594-99-00

Радник Міністра

ЩЕРБАК Оксана Миколаївна

206-31-74

Радник Міністра

ХИМИЧ Оксана Василівна

206-31-01 

Радник Міністра

 

 

 

3. Управління експертної роботи та організаційно-аналітичного забезпечення (Секретаріат)

Начальник управління

ГАВРИЛЮК Олена Сергіївна

206-31-45

3.1. Відділ експертної роботи 

Заступник начальника управління - начальник відділу

вакантна

  

Головний спеціаліст

ЧЕРТОК Оксана Анатоліївна

206-31-08

Головний спеціаліст

КОВАЛЬ Василина Василівна

206-31-74

Головний спеціаліст

ПРІДУН Анна Ігорівна

 206-31-05

Головний спеціаліст

КУЛИК Оксана Миколаївна

 206-31-02

Головний спеціаліст

МІШІНА Дар’я Євгенівна

 

3.2. Відділ організаційно-аналітичного забезпечення (єдине вікно)

Заступник начальника управління - начальник відділу

ЛУЦЬКО Ніна Михайлівна

206-31-04

Головний спеціаліст

ЧАБАН Наталія Олегівна

 206-33-01

Головний спеціаліст

ХОМЕНКО Ігор Миколайович

206-31-15

Головний спеціаліст

МАТОРІНА Анастасія Олександрівна

206-31-15

Головний спеціаліст

УЛЬВАК Марина Вікторівна

206-31-64

Головний спеціаліст

ПАНОВА Тетяна Петрівна

206-31-15

Головний спеціаліст

ЧЕРНЕНКО Олена Юріївна

 206-33-01

Головний спеціаліст

ТУМАК Світлана Василівна

206-31-64

3.3. Відділ взаємодії з громадськістю та ЗМІ

Начальник відділу

ЧУМАК Алла Петрівна

206-33-15

Головний спеціаліст

КАМІНЄВА Марина Юріївна

206-33-02

Головний спеціаліст

МИРОНЕНКО Олена Петрівна

 206-33-02

3.4. Сектор контролю за виконанням нормативно-правових актів та доручень

Завідувач сектору

ВАСИЛЬЧЕНКО Валентина Анатоліївна

206-31-18

Головний спеціаліст

СТРИЖКОВА Юлія Сергіївна

206-31-18

4. Департамент стратегії та європейської інтеграції 

Директор департаменту

 вакантна

 

 

4.1. Відділ європейської інтеграції

Начальник відділу

вакантна

 

 

Головний спеціаліст

ГАЛОЧКА Ольга Володимирівна

594-91-01

Головний спеціаліст

 вакантна

594-91-01

 

Головний спеціаліст

ЛЕВЧЕНКО Іван Олександрович

594-99-00

Головний спеціаліст

ДЕМИДЕНКО Лариса Георгіївна

594-91-01

4.2. Відділ стратегічного планування та екологічної політики

Заступник директора департаменту - начальник відділу

ТРОФИМЕНКО Наталія Степанівна

206-31-13

Головний спеціаліст

КУЛИК Олег Федорович

206-31-44

Головний спеціаліст 

МАРТИШЕВ Андрій Олександрович

206-31-46

Головний спеціаліст

ЧЕРНЕНКО Неля Миколаївна

206-31-46

Головний спеціаліст

ТОПУХ Ірина Григорівна

206-31-46

4.3. Відділ взаємодії з органами влади 

Начальник відділу

вакантна

 

 

Головний спеціаліст

КОВАЛЬЧУК Тетяна Олександрівна

206-31-46

Головний спеціаліст

РОЖОК Світлана Володимирівна

206-31-46

Головний спеціаліст

ІВАНЧИКОВА Тетяна Вікторівна

206-31-68

4.4. Відділ міжнародної співпраці

Начальник відділу

МАРУШЕВСЬКИЙ Владислав Геннадійович

206-31-11

Головний спеціаліст

вакантна

 

 

Головний спеціаліст

ЄВДОКІМОВА Ярославна Артурівна

206-31-11

Головний спеціаліст

КРАКОВСЬКА Ольга Сергіївна

206-31-11

4.5. Відділ координації міжнародних проектів

Заступник директора департаменту - начальник відділу

ТАРАСЕНКО Олександр Володимирович

206-20-28

Головний спеціаліст

КУЧЕРЯВЕНКО Наталія Володимирівна

206-31-11

Головний спеціаліст

ПАВЛОВСЬКА Наталія Віталіївна

206-31-44

Головний спеціаліст

ОСТАШКО Іван Васильович

 206-31-11

4.6. Сектор з протоколу

Завідувач сектору

вакантна

 

 

Головний спеціаліст

ТАРАСОВА Лілія Валентинівна

206-31-11

5. Управління роботи з об'єктами державної власності

Начальник управління

ТОМАХІН Михайло Лоранович

206-31-22

5.1. Відділ управління об’єктами державної власності та охорони праці

Заступник начальника управління - начальник відділу

вакантна

 

 

Головний спеціаліст

КУЗЬМЕНКО Наталія Володимирівна

206-31-72

Головний спеціаліст

ЄВДОКИМЕНКО Олена Володимирівна

206-31-20

Головний спеціаліст

ОЛІНКЕВИЧ Ірина Миколаївна

206-31-49

5.2. Відділ матеріально-технічного забезпечення

Начальник відділу

КОВАЛЬОВ Валерій Миколайович

206-31-24

Головний спеціаліст

ОМЕЛЬЧЕНКО Сергій Іванович

206-31-49

Головний спеціаліст

ЛЯШКО Алла Євгенівна

206-31-20

Завідувач архіву

ДУБЕНЕЦЬ Тетяна Григорівна

206-33-04

 

Завідувач господарства

 ЛАВРИНЕНКО Олександр Васильович

206-33-04

 

6. Управління роботи з персоналом

Начальник управління

вакантна

 

 

6.1. Відділ кадрового забезпечення державної служби

Заступник начальника управління - начальник відділу

БІЛИК Микола Анатолійович

 594-91-11

Головний спеціаліст

ШІСТЕРОВА Ольга Павлівна

206-33-10

Головний спеціаліст

КАЛІНІЧЕНКО Ліана Анатоліївна

206-31-23

Головний спеціаліст

ОМЕЛЯШКО Олександр Михайлович

206-33-10

Головний спеціаліст

ПЕТРОВА Ірина Вікторівна

206-33-03

6.2. Відділ професійної підготовки кадрів та роботи з підвідомчими установами, організаціями та підприємствами

Начальник відділу 

вакантна

 

 

Головний спеціаліст

КОЛОМІЄЦЬ Людмила Павлівна

206-31-23

Головний спеціаліст

ЧЕРНЕНКО Тетяна Вікторівна

206-33-10

Головний спеціаліст

 КРАВЧУК Людмила Миколаївна

206-33-10

7. Управління охорони земельних та водних ресурсів

Начальник управління

ОСІПЕНКО Сергій Іванович

 

7.1. Відділ охорони земельних ресурсів та надр

Начальник відділу 

КОЛМАЗ Юрій Томович

206-31-48

Головний спеціаліст

ЛЕГКА Олена Валеріївна

206-31-48

Головний спеціаліст

БЛАЖЕВИЧ Олена Михайлівна

206-31-53

7.2. Відділ збереження та раціонального використання водних ресурсів

Заступник начальника управління - начальник відділу

вакантна

 

 

Головний спеціаліст

КУХАРЧУК Ганна Вікторівна

206-31-33

Головний спеціаліст

БОЛТЕНКО Ірина Вікторівна

206-31-36

Головний спеціаліст

КІР’ЯНОВА Катерина Вікторівна

206-31-29

7.3. Сектор охорони морського середовища

Завідувач сектору

БОНЬ Олександр Віталійович

206-31-76

Головний спеціаліст

ШАТОХІНА Ганна Вадимівна

206-31-36

8. Управління охорони біорізноманіття та біобезпеки

Начальник управління

БОГДАНОВИЧ Ганна Вікторівна

 206-31-66

8.1. Відділ охорони рослинного світу

Заступник начальника управління - начальник відділу

вакантна

 

 

Головний спеціаліст

КОБИЛЯНСЬКИЙ Казимір Станіславович

206-31-26

Головний спеціаліст

ПОПОВИЧ Оксана Петрівна

206-31-26

8.2. Відділ охорони тваринного світу

Начальник відділу 

ДОМАШЛІНЕЦЬ Володимир Григорович

206-31-27

Головний спеціаліст

ФИШКО Наталія Миколаївна

206-31-53

Головний спеціаліст

ВОВК Ірина Станіславівна

206-31-34

Головний спеціаліст

РАСЮК Юрій В'ячеславович

206-31-34

8.3. Сектор біобезпеки

Завідувач сектору

ДОБРОВОЛЬСЬКА Оксана Іванівна

206-31-53

Головний спеціаліст

КРИВОШЕЯ Роман Михайлович

206-31-40

9. Департамент екомережі та природно-заповідного фонду

Директор департаменту

КЛІД Віктор Васильович 

 206-21-62

9.1. Відділ організації діяльності та управління установами природно-заповідного фонду

Заступник директора департаменту - начальник відділу

МАТВЄЄВ Сергій Ростиславович

206-30-82

Головний спеціаліст

ЛОБОДА Андрій Олександрович

206-30-82

Головний спеціаліст

КОВАЛЬ Володимир Олександрович

206-25-86

Головний спеціаліст

МЕЛЬНИК Світлана Вікторівна

206-31-19, 206-21-65

9.2. Відділ формування і розвитку екомережі та територій природно-заповідного фонду

Начальник відділу

 

 

 

Головний спеціаліст

БОРИСЕНКО Юліана Володимирівна

206-21-90

Головний спеціаліст

ДРАПАЛЮК Анастасія Миколаївна

206-21-92

Головний спеціаліст

МИХАЙЛЕНКО Юлія Олександрівна

206-21-91

Головний спеціаліст

ЧМИШЕНКО Дар'я Ігорівна

206-21-92

9.3. Відділ з питань охорони та використання природно-заповідного фонду, ведення державного кадастру

Заступник директора департаменту - начальник відділу

ЖМУРКО Ірина Олександрівна

206-21-95

Головний спеціаліст

БІЛЬЧЕНКО Олександр Володимирович

206-25-86

Головний спеціаліст

РЯБЧЕНКО Сергій Васильович

206-21-93

Головний спеціаліст

ЮРЧЕНКО Тетяна Євгенівна

206-21-90

Головний спеціаліст

ОСТАПЧЕНКО Лариса Анатоліївна

206-25-87

9.4. Відділ координації наукових досліджень, еколого-освітньої та рекреаційної діяльності

Начальник відділу

ПАРЧУК Григорій Васильович

206-21-92

Головний спеціаліст

ПЕТРОВИЧ Олеся Зіновіївна

206-21-93

Головний спеціаліст

КРИВИК Олена Володимирівна

206-21-92

Головний спеціаліст

КАПЛІНА Олена Леонтіївна

206-21-93

10. Управління бюджетної політики і фінансового планування

Начальник управління

АЙДЕМСЬКИЙ Євгеній Володимирович

 594-91-11

10.1. Відділ планування та виконання державного бюджету

Заступник начальника управління - начальник відділу

ПАРФЕНТЬЄВА Олена Олександрівна

206-31-70

Головний спеціаліст

ТОРЧЕНКО Алла Іванівна

206-31-69

Головний спеціаліст

ПАВЛОВСЬКИЙ Павло Олексійович

206-31-57

Головний спеціаліст

КОЗАЧОК Ірина Олександрівна

594-99-09

Головний спеціаліст

ДЗЮБЕНКО Ірина Петрівна

 206-31-57

10.2. Відділ бюджетного планування та фінансування установ та організацій

Заступник начальника управління - начальник відділу

ІОНІНА Оксана Вікторівна

206-31-35

Головний спеціаліст

ГРИГОРСЬКИЙ Олег Ярославович

206-31-57

Головний спеціаліст

СОРОКА Сергій Григорович

594-99-09

Головний спеціаліст

ЮДІНЦЕВА Катерина Василівна 

594-99-09

Головний спеціаліст

НОВІК Тетяна Геннадіївна

594-99-09

10.3. Відділ супроводження природоохоронних заходів

Начальник відділу

МОРОЗ Євгеній Григорович

206-31-59

Головний спеціаліст

КАНЕВСЬКА Валентина Олександрівна

206-31-42

Головний спеціаліст

ТОВСТЕНКО Олексій Олексійович

206-31-12

Головний спеціаліст

ШПЕКТОРОВСЬКА Лідія Яковлівна

206-31-42

10.4. Сектор закупівель

Завідувач сектору

СНІТКО Олександр Сергійович

206-31-14


Головний спеціаліст

БРЮХАНОВ Андрій Вікторович

206-31-14

11. Юридичний департамент

Директор департаменту

БУЧКО Володимир Анатолійович

206-33-05

11.1. Відділ правового забезпечення 

Начальник відділу

БОНДАРЕНКО Юрій Володимирович 

248-49-33

Головний юрисконсульт

ПАЛЕНКО Ганна Ігорівна

206-33-25


Головний юрисконсульт

СЄДОВА Поліна Ігорівна

248-49-33 

Головний юрисконсульт

КОВАЛІВСЬКА Лілія Михайлівна

248-49-33 

11.2. Відділ представництва інтересів міністерства в судових та правоохоронних органах

Заступник директора департаменту - начальник відділу

ГУБА Сергій Михайлович

245-10-08

Головний юрисконсульт

вакантна

 

 

Головний юрисконсульт

ІВАНЮК Наталія Володимирівна

 206-31-21

Головний юрисконсульт

КОЗАК Андрій Леонідович

 206-31-21


Головний юрисконсульт

ЦИГАНКОВА Аліна Олексіївна

 206-31-21

11.3. Відділ нормотворчої діяльності

Заступник директора департаменту - начальник відділу

ЛІТОШ Юлія Вікторівна

206-31-73

 

Головний юрисконсульт

РУСЕЦЬКА Світлана Олександрівна

206-31-73


Головний юрисконсульт

БЛАГОДІР Юлія Віталіївна

206-31-73

Головний юрисконсульт

ХАЙНОВСЬКИЙ Олександр Олегович

206-31-73

Головний юрисконсульт

НАУМЕЦЬ Ольга Григорівна

206-31-73

11.4. Відділ методології та експертизи актів законодавства

Начальник відділу

ГЕРЯ Інна Вікторівна

245-43-19

Головний юрисконсульт

вакантна

 

 

Головний юрисконсульт

ВОЛИНЕЦЬ Богдан Романович

245-43-19

Головний юрисконсульт

ЛОБАНОВА Марина Андріївна

248-49-33

12. Департамент екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності

Директор департаменту

ЛУК'ЯНЧУК Сергій Іванович

206-31-03

Заступник директора департаменту

вакантна

 

 

12.1. Управління поводження з відходами та екобезпеки

Заступник директора департаменту - начальник управління 

СЕМЕНЕЦЬ Олександр Степанович

206-31-16

12.1.1. Відділ поводження з відходами

Заступник начальника управління - начальник відділу

ШОРОБУРА Наталія Людвігівна

206-31-06

Головний спеціаліст

СТЕЦЕНКО Анастасія Олександрівна

206-31-65

Головний спеціаліст

ШМУРАК Євген Леонідович

206-31-65

12.1.2. Відділ екологічної безпеки

Начальник відділу 

ФІЛОНЕНКО Роман Степанович

206-31-68

Головний спеціаліст

вакантна

 

 

Головний спеціаліст

БАННІКОВА Ірина Олександрівна

206-31-65

Головний спеціаліст

МЕЛЕНЧУК Оксана Максимівна

594-91-08

12.2. Управління з питань оцінки впливу на довкілля та дозвільно-ліцензійної діяльності

Заступник директора департаменту - начальник управління 

КРАМАРЕНКО Олена Володимирівна

206-31-43

12.2.1. Відділ оцінки впливу на довкілля

Начальник відділу 

ШИМКУС Марина Олександрівна

206-20-89

Головний спеціаліст

ТИМОШЕНКО Вікторія Валеріївна

206-31-40

Головний спеціаліст

ТАТАРІНОВА Марина Олександрівна

206-31-22

Головний спеціаліст

ГЛАДУН Євгеній Євгенійович

206-31-40

 

Провідний спеціаліст

ДУБОВЕЦЬКА Вікторія Вікторівна

206-31-40

12.2.2. Відділ дозвільно-ліцензійної діяльності та контролю 

Заступник начальника управління - начальник відділу

ЖУКАУСКАС Сергій Вікторович

206-31-47

Заступник начальника відділу 

ШКАМАРДІНА Альона Олександрівна

206-31-52

Головний спеціаліст

КУРНИК Ірина Михайлівна

206-31-55

Головний спеціаліст

ГУЩИНА Ганна Олександрівна

206-31-52

Головний спеціаліст

ЧЕРНЕНКО Людмила Леонтіївна

206-31-55

Головний спеціаліст

АНЦИФЕРОВА Анна Олександрівна

206-31-68

Головний спеціаліст

ЗАБОТІН Геннадій Васильович

206-31-52

12.2.3. Відділ атмосферного повітря та екологічного аудиту

Начальник відділу 

КОЗАК Лілія Іванівна

206-31-30

Головний спеціаліст

ШЕВЦОВА Валентина Василівна

206-31-30

Головний спеціаліст

ПОДОЛЯК Ігор Павлович

206-31-30

Головний спеціаліст

ПАВЛЕНКО Наталія Вікторівна

206-31-30

Головний спеціаліст

РИМАРЄВА Юлія Олександрівна

206-31-30

12.2.4. Відділ поводження з пестицидами та агрохімікатами

Заступник начальника управління - начальник відділу

РАФАЛЬСЬКИЙ Василь Вікторович

206-31-96

Головний спеціаліст

ЧАЙКОВСЬКА Вікторія Вікторівна

206-33-06

Головний спеціаліст

ВАЩЕНКО Володимир Миколайович

206-33-06

Головний спеціаліст

КОРЕЦЬКИЙ Артем Петрович

206-31-96

13. Департамент з питань зміни клімату та збереження озонового шару 

Директор департаменту

ГРИНЧУК Світлана Василівна

206-31-28

13.1. Відділ кліматичної політики та звітності

Начальник відділу

ЧИЖЕНКО Михайло Іванович

245-47-18

Головний спеціаліст

ШМУРАК Анатолій Леонідович

245-47-18

Головний спеціаліст

ШАПОВАЛОВА Олеся Ігорівна

245-47-18

Головний спеціаліст

ПЛАТОНОВА Антоніна Євгеніївна

 254-47-18

Головний спеціаліст

НАГОРНЯК Євгенія Володимирівна

206-31-36

13.2. Відділ координації екологічних інвестицій

Заступник директора департаменту – начальник відділу

вакантна

 

 

Головний спеціаліст

ГОРОВЕНКО Юлія Анатоліївна

206-33-24

Головний спеціаліст

вакантна

 

 

Головний спеціаліст

ОХОБА Інна Віталіївна

 594-91-17

13.3. Відділ моніторингу довкілля та захисту озонового шару 

Заступник директора департаменту - начальник відділу

ВАСИЛЕНКО Валентина Григорівна

206-33-08

Головний спеціаліст

МИСЬКО Світлана Валентинівна 

206-33-08

Головний спеціаліст

ЧЕРНЕНКО В'ячеслав Валентинович

206-31-93

Головний спеціаліст

ГОНЧАРОВА Ірина Іванівна

206-31-38

Головний спеціаліст

СІРИК Ірина Іванівна

594-91-17

13.4. Відділ впровадження системи торгівлі квотами на викиди парникових газів та ведення реєстру

Начальник відділу

ЮХИМЧУК Ольга Юріївна

594-91-06

Головний спеціаліст

ГРИЦАК Юлія Миколаївна

594-91-09

Головний спеціаліст

ОМЕЛЬЧЕНКО Вікторія Павлівна

 

Головний спеціаліст

МІХЄЄВ Ярослав Іванович

245-47-18

13.5. Відділ впровадження екологічних проектів

Начальник відділу

НОВОСАД Роман Ігорович

206-33-24

Головний спеціаліст

ЯКОВЕНКО Наталія Сергіївна

206-33-24

Головний спеціаліст

РАЗУМОВСЬКА Дар'я Костянтинівна

206-33-24

Головний спеціаліст

 

 

 

14. Управління бухгалтерського обліку та звітності, оплати праці

Начальник управління – головний бухгалтер

РУРЕНКО Світлана Анатоліївна

206-31-63

14.1. Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Заступник начальника управління - начальник відділу, заступник головного бухгалтера

ШЕЛЕСТОВ Олександр Валентинович

206-31-61

Головний спеціаліст

МУСІЄНКО Олена Михайлівна

206-31-58

Головний спеціаліст

МУСІЄНКО Людмила Михайлівна

248-23-94

Головний спеціаліст

ЗАМКОВА Вікторія Леонідівна

206-31-58

Головний спеціаліст

КОТОВА Олена Іванівна 

206-31-58

Головний спеціаліст

ВІЛЬЧАНСЬКА Олена Олександрівна

206-31-61

14.2. Відділ з питань оплати праці

Начальник відділу 

ОРДІНА Ірина Миколаївна

206-31-56

Головний спеціаліст

ПРОЦЕНКО Ірина Григорівна

206-31-56

Головний спеціаліст

ХАРАТ Анна Петрівна

206-31-20

Головний спеціаліст

АЛЄКСЄЄВА Юлія Олексіївна

206-31-56

15. Відділ захисту інформації та захисту електронних сервісів

Начальник відділу

БУЛИКА Дмитро Борисович

206-31-78

Головний спеціаліст

ТІЩЕНКО Андрій Степанович

206-31-37

Головний спеціаліст

БУРИМ Олександр Миколайович

206-31-37

Головний спеціаліст

ГОРБАТЮК Олексій Леонідович

206-31-37

Головний спеціаліст

МАМОНТОВ Леонід Анатолійович

206-31-37

Головний спеціаліст

ЛЮБАРЕЦЬ Оксана Іванівна 

206-31-17

16. Сектор з питань внутрішнього аудиту

Завідувач сектору

ЗАБРОДІН Володимир Миколайович

206-31-67

Головний спеціаліст

ОСТАПОВЕЦЬ Сталіна Іванівна

206-31-67

Головний спеціаліст

БОНДАР Володимир Сергійович

  

Головний спеціаліст

ПОДГОРНИЙ Олександр Олексійович

594-91-04

17. Сектор режимно-секретної роботи

Завідувач сектору

 

206-31-25

 

Головний спеціаліст

 

244-00-74

 

18. Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи та цивільного захисту

ПИЛИПЕНКО Микола Миколайович

594-91-30

19. Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції

ЛУКАСЕВИЧ Мирон Васильович

206-31-62