Контактна інформація

31 Березня 2017, 18:01

 

Адреса

вул. Митрополита Василя Липківського, 35
Київ
03035
Україна  

 

Адреса для листування (окрім документів дозвільного характеру)

Адреса: вул. Хрещатик, 30, Київ, 01601, Україна

Електронна пошта:  kanc@mev.gov.ua

 

Телефони канцелярії

+38 (044) 531-36-87; (044) 206-38-45, (044) 206-31-15.

 

Прес-служба  

+38 044 206 38 78; 38 067 233 40 58

Адреса: вул. Хрещатик, 30, Київ, 01601, Україна

Електронна пошта: press@mev.gov.ua 

Графік роботи

Пн-чт: з 9:00 до 18:00

Пт: з 9:00 до 16:45

Обідня перерва: з 13:00 до 13:45 

 

Відповідальний черговий Мінприроди (цілодобово)

Телефони: (044) 206-31-24, телефон-факс (044) 248-23-94

Електронна пошта: Mob2019@menr.gov.ua 

 

Назва структурного підрозділу та посадПрізвище, ім'я, по батьковіТелефонE-MAIL
1. Керівництво

Міністр 

ОРЖЕЛЬ Олексій Анатолійович

206-38-00

 

Перший заступник Міністра

ШУБІН Віталій Миколайович

206-38-01

 Vitaliy.shubin@mev.gov.ua

В.о. державного секретаря

ТОМАХІН Михайло Лоранович

206-31-22

 

Заступник Міністра 

СТАВЧУК Ірина Іванівна

206-31-05

 

Заступник Міністра 

АБРАМОВСЬКИЙ Роман 

Романович

206-33-07 

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції 

ЧИЖИК Костянтин Григорович

206-38-03

 Kostyantyn.chyzhyk@mev.gov.ua

Заступник Міністра

МАСЛІЧЕНКО Сергій

Олександрович

 206-37-22 

Заступник Міністра

КОВАЛЕВСЬКИЙ Станіслав Сергійович

 206-38-20

 

Заступник МіністраРЯБЧИН Олексій Михайлович 206-38-02 Oleksii.riabchyn@mev.gov.ua
Заступник Міністра

ГОЛОВАТЕНКО Володимир Вікторович

  
    

Радник Міністра

 Хадаєва Луїза Різванівна

 

 

Радник МіністраДібцев Володимир Іванович  
Радник МіністраКолтик Олена Тарасівна  
Радник МіністраЯрова Євдокія Василівна  

Радник Міністра

Дешевих Катерина Олександрівна

  

Радник Міністра

 Михайлова Олена Романівна

 

 

3. Управління експертної роботи та організаційно-аналітичного забезпечення (Секретаріат)

Начальник управління

 

206-31-45

 

3.1. Відділ експертної роботи 

Заступник начальника управління - начальник відділу

МІШІНА Дар’я Євгенівна

594-91-18

Головний спеціаліст

вакантна

206-31-08

 

Головний спеціаліст

вакантна

 

 

Головний спеціаліст

ТОМКО Юлія Іванівна

206-31-74

3.2. Відділ організаційно-аналітичного забезпечення (єдине вікно)                     

Заступник начальника управління - начальник відділу

ЛУЦЬКО Ніна Михайлівна

206-31-04

Головний спеціаліст

ЧАБАН Наталія Олегівна

206-33-01

Головний спеціаліст

ХОМЕНКО Ігор Миколайович

206-31-15

Головний спеціаліст

МАТОРІНА Анастасія Олександрівна

206-31-15

Головний спеціаліст

УЛЬВАК Марина Вікторівна

206-31-64

Головний спеціаліст

ПАНОВА Тетяна Петрівна

206-31-15

Головний спеціаліст

ЧЕРНЕНКО Олена Юріївна

206-31-41

Головний спеціаліст

ТУМАК Світлана Василівна

206-31-54

3.3. Відділ взаємодії з громадськістю та ЗМІ

Начальник відділу

ЧУМАК Алла Петрівна

206-33-15

Головний спеціаліст

КАМІНЄВА Марина Юріївна

206-33-02


Головний спеціаліст

МИРОНЕНКО Олена Петрівна

206-33-02

Головний спеціаліст

ПІДОРІНА Оксана Володимирівна

206-33-02

3.4. Сектор контролю за виконанням нормативно-правових актів та доручень

Завідувач сектору

ВАСИЛЬЧЕНКО Валентина Анатоліївна

206-31-18

Головний спеціаліст

СЕМ'ЯНІВСЬКА Наталія Миколаївна

206-31-18

4. Департамент стратегії та європейської інтеграції 

Директор департаменту

 КЛОЧАК Олег Зіновійович

206-21-94

 

4.1. Відділ європейської інтеграції

Начальник відділу

вакантна

 

 

Головний спеціаліст

ПОЙДА Микола Сергійович

594-91-01

Головний спеціаліст

КРЕВСЬКА Ольга Олександрівна

206-31-11

Головний спеціаліст

ЛЕВЧЕНКО Іван Олександрович

594-99-00

Головний спеціаліст

ДЕМИДЕНКО Лариса Георгіївна

594-91-01

4.2. Відділ стратегічного планування та екологічної політики

Заступник директора департаменту - начальник відділу

ТРОФИМЕНКО Наталія Степанівна

206-31-13

Головний спеціаліст

КОВАЛЬЧУК Тетяна Олександрівна

206-31-46

Головний спеціаліст

РОЖОК Світлана Володимирівна

206-31-46

Головний спеціаліст 

МАРТИШЕВ Андрій Олександрович

206-31-46

Головний спеціаліст

ЧЕРНЕНКО Неля Миколаївна

206-31-46

Головний спеціаліст

ТОПУХ Ірина Григорівна

206-31-44

4.3. Відділ регіональної та транскордонної співпраці 

Начальник відділу

вакантна

206-20-28

 

Головний спеціаліст

КУЧЕРЯВЕНКО Наталія Володимирівна

206-31-11
Головний спеціалістПАВЛОВСЬКА Наталія Віталіївна206-31-11 
Головний спеціаліст

МОДЛІНСЬКА Ольга Веніамінівна

206-31-11

4.4. Відділ стратегії міжнародної співпраці та проектів

Заступник директора департаменту - начальник відділу

МАРУШЕВСЬКИЙ Владислав Геннадійович

594-90-09

Головний спеціаліст

ПРІДУН Анна Ігорівна

206-20-28

Головний спеціаліст

ЄВДОКІМОВА Ярославна Артурівна

594-90-09

Головний спеціаліст

КРАКОВСЬКА Ольга Сергіївна

594-90-09

Головний спеціаліст

ОСТАШКО Іван Васильович

206-20-28

Головний спеціаліст

ЛУКАШЕВИЧ Тетяна Сергіївна

206-20-28

4.5. Відділ стратегічної екологічної оцінки

Начальник відділуВЕСЕЛИЙ Олександр Миколайович206-31-10
Головний спеціалістКУЛИК Олег Федорович206-31-44 
Головний спеціалістІВАНЧИКОВА Тетяна Вікторівна206-31-75
Головний спеціалістКУЛИК Оксана Миколаївна206-31-05
Головний спеціалістМАЦКІВ Яніна Василівна206-31-44
Головний спеціалістЧЕРЕДНИЧЕНКО Вікторія Віталіївна206-31-44

4.6. Сектор з протоколу

Завідувач сектору

вакантна

 

 

Головний спеціаліст

ТАРАСОВА Лілія Валентинівна

206-31-11

5. Управління роботи з об'єктами державної власності

Начальник управління

ТОМАХІН Михайло Лоранович

206-31-22

5.1. Відділ управління об’єктами державної власності та охорони праці

Заступник начальника управління - начальник відділу

КОСЕНКО Анатолій Павлович

594-91-22

Головний спеціаліст

КУЗЬМЕНКО Наталія Володимирівна

206-31-72

Головний спеціаліст

ЄВДОКИМЕНКО Олена Володимирівна

594-91-19

Головний спеціаліст

ОЛІНКЕВИЧ Ірина Миколаївна

594-91-19

5.2. Відділ матеріально-технічного забезпечення

Начальник відділу

СНІТКО Олександр Сергійович

594-91-23 

 

Головний спеціаліст

ОМЕЛЬЧЕНКО Сергій Іванович

206-31-49

Головний спеціаліст

ЛЯШКО Алла Євгенівна

206-31-20

Завідувач архіву

САНЖАРЕВСЬКА Тетяна Закірівна

206-33-04

Завідувач господарства

ЛАВРИНЕНКО Олександр Васильович

 

6. Управління роботи з персоналом

Начальник управління

 вакантна

 

 

6.1. Відділ кадрового забезпечення державної служби

Заступник начальника управління - начальник відділу

КРАВЧУК Людмила Миколаївна

206-33-10

Головний спеціаліст

ШІСТЕРОВА Ольга Павлівна

206-33-10

Головний спеціаліст

КАЛІНІЧЕНКО Ліана Анатоліївна

206-31-23

Головний спеціаліст

ЧЕРНЕНКО Тетяна Вікторівна

206-33-10

Головний спеціаліст

БОНДАР Володимир Сергійович

206-33-23

 

Головний спеціаліст   

вакантна

  

6.2. Відділ роботи з керівниками підвідомчих підприємств, установ та організацій

Начальник відділу 

ОМЕЛЯШКО Олександр Михайлович

206-33-10

Головний спеціаліст

КОЛОМІЄЦЬ Людмила Павлівна

206-31-23

Головний спеціаліст

КРАСЬКО Тетяна Василівна

206-31-23

Головний спеціаліст

ЗАСІМОВА Ольга Сергіївна

206-31-23

Головний спеціаліст

вакантна

  

7. Управління охорони земельних та водних ресурсів

Начальник управління

КАРДАШ Володимир Володимирович

 206-31-27

 

7.1. Відділ охорони земельних ресурсів та надр

Начальник відділу 

КОЛМАЗ Юрій Томович

206-31-48

Головний спеціаліст

ЛЕГКА Олена Валеріївна

206-31-48

Головний спеціаліст

БЛАЖЕВИЧ Олена Михайлівна

206-31-48

Головний спеціаліст

СТРУКОВ Дмитро Геннадійович

206-31-48

7.2. Відділ збереження та раціонального використання водних ресурсів

Заступник начальника управління - начальник відділу

БОНЬ Олександр Віталійович

206-31-76

Головний спеціаліст

НОСИХІНА Тетяна Іванівна

206-31-33

Головний спеціаліст

БОЛТЕНКО Ірина Вікторівна

206-31-36

Головний спеціаліст

КІР’ЯНОВА Катерина Вікторівна

 206-31-29

7.3. Сектор охорони морського середовища

Завідувач сектору

Мазуркевич Сергій Олександрович

206-31-36

Головний спеціаліст

ШАТОХІНА Ганна Вадимівна

206-31-36

8. Управління охорони біорізноманіття та біобезпеки

Начальник управління

БОГДАНОВИЧ Ганна Вікторівна

 206-31-66

8.1. Відділ охорони рослинного світу

Заступник начальника управління - начальник відділу

ЧОРНІЙ Михайло Степанович

206-31-47

Головний спеціаліст

КОБИЛЯНСЬКИЙ Казимір Станіславович

206-31-26

Головний спеціаліст

БОКЛАН Анна Павлівна

594-91-16

Головний спеціаліст

ПОПОВИЧ Оксана Петрівна

206-31-26

8.2. Відділ охорони тваринного світу

Начальник відділу 

ДОМАШЛІНЕЦЬ Володимир Григорович

206-31-27

Головний спеціаліст

ФИШКО Наталія Миколаївна

206-31-53

Головний спеціаліст

ВОВК Ірина Станіславівна

206-31-34

Головний спеціаліст

РАСЮК Юрій В'ячеславович

206-31-34

8.3. Сектор біобезпеки

Завідувач сектору

ДОБРОВОЛЬСЬКА Оксана Іванівна

206-31-53

Головний спеціаліст

КРИВОШЕЯ Роман Михайлович

206-31-53

9. Департамент екомережі та природно-заповідного фонду

Директор департаменту

КЛІД Віктор Васильович 

 206-21-62

9.1. Відділ організації діяльності та управління установами природно-заповідного фонду

Заступник директора департаменту - начальник відділу

МАТВЄЄВ Сергій Ростиславович

206-25-88

Головний спеціаліст

ЛОБОДА Андрій Олександрович

206-30-82

Головний спеціаліст

КОВАЛЬ Володимир Олександрович

206-25-86

Головний спеціаліст

ЮРЧЕНКО Тетяна Євгеніївна

206-21-90

Головний спеціаліст

КОЗАЧОК Ірина Олександрівна

206-30-82

9.2. Відділ формування і розвитку екомережі та територій природно-заповідного фонду

Начальник відділу

 ДРАПАЛЮК Анастасія Миколаївна

206-21-92

Головний спеціаліст

МЕЛЬНИК Світлана Вікторівна

206-31-19

Головний спеціаліст

КОВБАСНЮК Анна Романівна

206-21-90

Головний спеціаліст

БОЛДАРЄВА Дар’я Іванівна

206-21-90

Головний спеціаліст

ОСТАПЧЕНКО Лариса Анатоліївна

206-25-87

9.3. Відділ з питань охорони та використання природно-заповідного фонду, ведення державного кадастру

Заступник директора департаменту - начальник відділу

 вакантна

206-21-95

 

Головний спеціаліст

БІЛЬЧЕНКО Олександр Володимирович

206-25-86

Головний спеціаліст

РЯБЧЕНКО Сергій Васильович

206-21-93

Головний спеціаліст

МИХАЙЛЕНКО Юлія Олександрівна

206-21-91

Головний спеціаліст

ЧМИШЕНКО Дар'я Ігорівна

206-21-92

Головний спеціаліст

вакантна

  

9.4. Відділ координації наукових досліджень, еколого-освітньої та рекреаційної діяльності

Начальник відділу

ПАРЧУК Григорій Васильович

206-21-92

Головний спеціаліст

ПЕТРОВИЧ Олеся Зіновіївна

206-21-93

Головний спеціаліст

КРИВИК Олена Володимирівна

206-25-87

Головний спеціаліст

КАПЛІНА Олена Леонтіївна

206-21-93

10. Департамент бюджетної політики і фінансового планування

Директор департаменту

АЙДЕМСЬКИЙ Євгеній Володимирович

 594-91-11

10.1. Відділ планування та виконання державного бюджету

Заступник директора департаменту - начальник відділу

ПАРФЕНТЬЄВА Олена Олександрівна

206-31-70

Головний спеціаліст

ТОРЧЕНКО Алла Іванівна

206-31-69

Головний спеціаліст

КОВАЛЕНКО Юлія Юріївна  

 206-31-69

Головний спеціаліст

ДЗЮБЕНКО Ірина Петрівна

 206-31-57

10.2. Відділ планування та фінансування установ та організацій

Начальник відділу

МОРОЗ Євгеній Григорович

206-31-59

Головний спеціаліст

СОРОКА Сергій Григорович

594-99-09

Головний спеціаліст

ЮДІНЦЕВА Катерина Василівна 

594-99-09

Головний спеціаліст

НОВІК Тетяна Геннадіївна

594-99-09

10.3. Відділ фінансування природоохоронних заходів

Начальник відділу

ІОНІНА Оксана Вікторівна

206-31-35

Головний спеціаліст

КАНЕВСЬКА Валентина Олександрівна

206-31-42

Головний спеціаліст

ШПЕКТОРОВСЬКА Лідія Яковлівна

206-31-42

Головний спеціаліст

ЧЕМОДАНОВА Юлія Андріївна

206-31-42

 

10.4. Відділ фінансового контролю та методології

Начальник відділуБУГАЙ Олексій Михайлович206-31-69
 Головний спеціаліст   ГРИГОРСЬКИЙ Олег Ярославович594-99-09
 Головний спеціалістГРОДЗІЦЬКА Оксана Юріївна206-31-57
 Головний спеціалістЛУБЕНЕЦЬ Жанна Олександрівна206-31-57

10.4. Сектор закупівель

Завідувач сектору

 вакантна

206-31-14

 

Головний спеціаліст

БЕРЕЗОВСЬКА Тетяна Анатоліївна

206-31-14


11. Юридичний департамент

Директор департаменту

БУЧКО Володимир Анатолійович

206-33-05

11.1. Відділ правового забезпечення 

Начальник відділу

БОНДАРЕНКО Юрій Володимирович 

248-49-33

Головний юрисконсульт

ПАЛЕНКО Ганна Ігорівна

206-33-25


Головний юрисконсульт

СЄДОВА Поліна Ігорівна

248-49-33 

Головний юрисконсульт

ПРИЙМАК Лілія Михайлівна

248-49-33 

11.2. Відділ представництва інтересів міністерства в судових та правоохоронних органах

Начальник відділу

КОЗАК Андрій Леонідович

206-31-21

Головний юрисконсульт

вакантна

 

 

Головний юрисконсульт

вакантна

  

Головний юрисконсульт

ПРОЦЕНКО Ксенія Вікторівна

 245-43-19

 

11.3. Відділ нормотворчої діяльності

Заступник директора департаменту - начальник відділу

ЛІТОШ Юлія Вікторівна

206-31-73

Головний юрисконсульт

БЛАГОДІР Юлія Віталіївна

206-31-73

Головний юрисконсульт

МИХАЙЛЕНКО Лідія Володимирівна

206-31-73

Головний юрисконсульт

НАУМЕЦЬ Ольга Григорівна

206-31-73

11.4. Відділ методології та експертизи актів законодавства

Начальник відділу

ГЕРЯ Інна Вікторівна

245-43-19

Головний юрисконсульт

ГОЛОВКІНА Анна Олександрівна

245-43-19

Головний юрисконсульт

ВОЛИНЕЦЬ Богдан Романович

245-43-19

Головний юрисконсульт

ЛОБАНОВА Марина Андріївна

248-49-33

 

11.5. Відділ з питань надрокористування

Заступник директора департаменту - начальник відділуГУБА Сергій Михайлович245-10-08
Головний юрисконсультРУСЕЦЬКА Світлана Олександрівна206-31-73
Головний юрисконсультЖИДЕЛЯЄВА Юлія Григорівна206-31-21
Головний юрисконсультКУЛИК Наталія Миколаївна248-49-33

12. Департамент екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності

Директор департаменту

ЛУК'ЯНЧУК Сергій Іванович

206-31-03

Заступник директора департаменту

вакантна

 

 

12.1. Управління поводження з відходами та екобезпеки

Заступник директора департаменту - начальник управління 

СЕМЕНЕЦЬ Олександр Степанович

206-31-16

12.1.1. Відділ поводження з відходами

Заступник начальника управління - начальник відділу

ШОРОБУРА Наталія Людвігівна

206-31-06

Головний спеціаліст

СЕМЕНОВА Наталя Ігорівна

206-31-06

Головний спеціаліст

ШМУРАК Євген Леонідович

206-31-65

Головний спеціаліст

УШАКОВА Марина Станіславівна

206-31-65

Головний спеціаліст

вакантна

  

12.1.2. Відділ екологічної безпеки

Начальник відділу 

ФІЛОНЕНКО Роман Степанович

206-31-68

Головний спеціаліст

ЧУЯН Борис Володимирович

206-31-68

Головний спеціаліст

БАННІКОВА Ірина Олександрівна

206-31-68

Головний спеціаліст

МЕЛЕНЧУК Оксана Максимівна

594-91-08

12.2. Управління з питань оцінки впливу на довкілля та дозвільно-ліцензійної діяльності

Заступник директора департаменту - начальник управління 

КРАМАРЕНКО Олена Володимирівна

206-31-43

12.2.1. Відділ оцінки впливу на довкілля

Начальник відділу 

ШИМКУС Марина Олександрівна

206-20-89

Заступник начальника відділу

вакантна

  

Головний спеціаліст

ГЛАДУН Євгеній Євгенійович

206-20-89

Головний спеціаліст

ДУБОВЕЦЬКА Вікторія Вікторівна

206-31-40

Головний спеціаліст

ТЕЛИЧКО Інна Павлівна

206-20-89
Головний спеціалістРОМАНЕНКО Юлія Сергіївна206-31-50
Головний спеціалістКУХТА Андрій Володимирович206-31-40
Головний спеціалістЗАДОРОЖНІЙ Юрій Петрович206-31-40
Головний спеціалістСЕМАК Максим Романович206-31-40
Головний спеціалістАРИЩЕНКО Ірина Володимирівна206-31-40
Провідний спеціаліствакантна  

12.2.2. Відділ дозвільно-ліцензійної діяльності та контролю 

Заступник начальника управління - начальник відділу

ЖУКАУСКАС Сергій Вікторович

206-31-47

Заступник начальника відділу 

ШУТЕНКО Альона Олександрівна

206-31-52

Головний спеціаліст

КУРНИК Ірина Михайлівна

206-31-55

Головний спеціаліст

ГУЩИНА Ганна Олександрівна

206-31-52

Головний спеціаліст

ЧЕРНЕНКО Людмила Леонтіївна

206-31-52

Головний спеціаліст

АНЦИФЕРОВА Анна Олександрівна

206-31-55

Головний спеціаліст

СТЕЦЕНКО Анастасія Олександрівна

206-31-55

Провідний спеціаліст

вакантна

  

12.2.3. Відділ атмосферного повітря та екологічного аудиту

Начальник відділу 

 ТИМОШЕНКО Вікторія Валеріївна

206-31-30

Головний спеціаліст

ШЕВЦОВА Валентина Василівна

206-31-30

Головний спеціаліст

ПОДОЛЯК Ігор Павлович

206-31-30

Головний спеціаліст

БІЛОУСОВ Віталій Іванович

206-31-30

Головний спеціаліст

РИМАРЄВА Юлія Олександрівна

206-31-30

12.2.4. Відділ поводження з пестицидами та агрохімікатами

Заступник начальника управління - начальник відділу

РАФАЛЬСЬКИЙ Василь Вікторович

206-31-96

Головний спеціаліст

ЧАЙКОВСЬКА Вікторія Вікторівна

206-33-06

Головний спеціаліст

ВАЩЕНКО Володимир Миколайович

206-33-06

Головний спеціаліст

КОРЕЦЬКИЙ Артем Петрович

206-31-96

Головний спеціаліст

ЗАБОТІН Геннадій Васильович

206-31-79

13. Департамент з питань зміни клімату та збереження озонового шару 

Директор департаменту

ГРИНЧУК Світлана Василівна

206-31-28

13.1. Відділ кліматичної політики та звітності

Начальник відділу

ЧИЖЕНКО Михайло Іванович

245-47-18

Головний спеціаліст

ШМУРАК Анатолій Леонідович

245-47-18

Головний спеціаліст

ШАПОВАЛОВА Олеся Ігорівна

245-47-18

Головний спеціаліст

ПЛАТОНОВА Антоніна Євгеніївна

245-47-18

Головний спеціаліст

НАГОРНЯК Євгенія Володимирівна

206-31-36

13.2. Відділ координації екологічних інвестицій

Заступник директора департаменту – начальник відділу

 вакантна

 

 

Головний спеціаліст

ЧУБ Антон Сергійович

206-33-24

Головний спеціаліст

МАЙСТЕР Олена Сергіївна

206-33-24

Головний спеціаліст

ОХОБА Інна Віталіївна

594-91-17

13.3. Відділ моніторингу довкілля та захисту озонового шару 

Заступник директора департаменту - начальник відділу

ВАСИЛЕНКО Валентина Григорівна

206-33-08

Головний спеціаліст

МИСЬКО Світлана Валентинівна 

206-33-08

Головний спеціаліст

ЧЕРНЕНКО В'ячеслав Валентинович

206-31-93

Головний спеціаліст

ГОНЧАРОВА Ірина Іванівна

206-31-38

Головний спеціаліст

ШАМАНОВА Анастасія Валеріївна

 

Головний спеціаліст

ШИНКАРЕНКО Юлія Миколаївна

594-91-17 

 

13.4. Відділ впровадження системи торгівлі квотами на викиди парникових газів та ведення реєстру

Начальник відділу

ЮХИМЧУК Ольга Юріївна

594-91-09

Головний спеціаліст

ГРИЦАК Юлія Миколаївна

594-91-09

Головний спеціаліст

ОМЕЛЬЧЕНКО Вікторія Павлівна

 

Головний спеціаліст

МІХЄЄВ Ярослав Іванович

245-47-18

13.5. Відділ впровадження екологічних проектів

Начальник відділу

НОВОСАД Роман Ігорович

206-33-24

Головний спеціаліст

вакантна

206-33-24

 

Головний спеціаліст

РАЗУМОВСЬКА Дар'я Костянтинівна

206-33-24

Головний спеціаліст

СКАЖЕНЮК Ольга Миколаївна

206-33-24

14. Управління бухгалтерського обліку та звітності, оплати праці

Начальник управління – головний бухгалтер

РУРЕНКО Світлана Анатоліївна

206-31-63

14.1. Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Заступник начальника управління - начальник відділу, заступник головного бухгалтера

ШЕЛЕСТОВ Олександр Валентинович

206-31-61

Головний спеціаліст

МУСІЄНКО Олена Михайлівна

206-31-58

Головний спеціаліст

МУСІЄНКО Людмила Михайлівна

594-91-25

Головний спеціаліст

ЗАМКОВА Вікторія Леонідівна

206-31-58

Головний спеціаліст

КОТОВА Олена Іванівна 

206-31-58

Головний спеціаліст

ВІЛЬЧАНСЬКА Олена Олександрівна

206-31-61

14.2. Відділ з питань оплати праці

Начальник відділу 

ОРДІНА Ірина Миколаївна

206-31-56

Головний спеціаліст

ПРОЦЕНКО Ірина Григорівна

206-31-56

Головний спеціаліст

ХАРАТ Анна Петрівна

206-31-20

Головний спеціаліст

АЛЄКСЄЄВА Юлія Олексіївна

206-31-56

15. Відділ захисту інформації та захисту електронних сервісів

Начальник відділу

БУЛИКА Дмитро Борисович

206-31-78

Головний спеціаліст

ТІЩЕНКО Андрій Степанович

206-31-37

Головний спеціаліст

БУРИМ Олександр Миколайович

206-31-37

Головний спеціаліст

ГОРБАТЮК Олексій Леонідович

206-31-37

Головний спеціаліст

ЛЮБАРЕЦЬ Оксана Іванівна  

206-31-17

Головний спеціаліст

ЛАВРИНЕНКО Марина Олександрівна

206-31-37

16. Відділ з питань мобілізаційної роботи та цивільного захисту

Начальник відділувакантна  
Головний спеціалістПИЛИПЕНКО Микола Миколайович594-91-30

Відповідальний черговий

ШИКУТА Людмила Володимирівна206-31-24 
Відповідальний черговийЧЕРЕВИЧНИЙ Сергій Дмитрович206-31-24 
Відповідальний черговийБОРОДІЙ Сергій Іванович206-31-24 
Відповідальний черговийДУБЕНЕЦЬ Тетяна Григорівна206-31-24 

17. Сектор з питань внутрішнього аудиту

Завідувач сектору

ЗАБРОДІН Володимир Миколайович

206-31-67

Головний спеціаліст

ОСТАПОВЕЦЬ Сталіна Іванівна

206-31-67

Головний спеціаліст

МАСЛО Віталій Миколайович

594-91-04 

Головний спеціаліст

БІУШКІН Олексій Ігорович

594-91-04

18. Сектор режимно-секретної роботи

Завідувач сектору

ХЛИСТУН Тетяна Вікторівна

206-31-25

Головний спеціаліст

ЛЕВУН Людмила Володимирівна

244-00-74

19. Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції

 

206-31-62