Національний природний парк "Прип'ять-Стохід"
Природний заповідник "Горгани"
Національний природний парк "Джарилгацький"
Карпатський біосферний заповідник
Мезинський національний природний парк
Національний природний парк "Верховинський"
ПП «Завод «Імпекс Сплав»

ПП «Завод «Імпекс Сплав»

юридична адреса та заявлене місце провадження господарської діяльності: 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Гайок, 4а.

Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України на право провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання)

від 17.12.2012.

Ідентифікаційний код (номер) 32687434;

Керівник підприємства – Оксененко Роман Геннадійович.

За результатами проведеної планової перевірки додержання ПП «Завод «Імпекс Сплав» вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, Комісією виявлено численні порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 446, а також факт недостовірності даних у документах, поданих ПП «Завод «Імпекс Сплав» разом із заявою про отримання ліцензії.

На підставі виявлених порушень Міністерством екології та природних ресурсів відповідно до п. 7 ч. 2 ст. 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» було прийнято рішення про анулювання ліцензії ПП «Завод «Імпекс Сплав» на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.

 

Back to top