Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_SUNDAY, 25 YT_JUNE 2017
07 квітня
8 квітня 2017 року колектив Міністерства екології та природних ресурсів України відзначив День довкілля
Основна категорія: Новини
категорія: м. Київ

Керівництво та колектив Міністерства екології та природних ресурсів України провели традиційний суботник з озеленення та благоустрою території Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у м. Києві за адресою вул. Вишгородська, 19.

З вітальним словом до присутніх звернулись заступник Міністра екології та природних ресурсів України Віктор Вакараш, директор НЕНЦ – Володимир Вербицький.

У своєму виступі, Віктор Михайлович Вакараш, говорячи про День довкілля  висловив свою впевненість в тому, що кожен сьогодні здатен поліпшити екологічну ситуацію: посадити дерево, прибрати сміття у парку чи в своєму дворі: «Тобто, на власному прикладі довести нашу здатність у вирішенні надважливого питання - питання екології. Тому що в майбутньому воно торкнеться не тільки нашого життя, а й здоров’я наших дітей, а саме діти – це майбутнє нашої держави».

Учасники заходу спільно з школярами заклали розсадник «Пам’яті загиблим в АТО» та упорядкували територію «Юнатівського саду».

Офіційно цю екологічну акцію було започатковано Указом Президента України від 6 серпня 1998 року № 855/98, виданим за ініціативи Мінприроди та громадських природоохоронних організацій.

 

Back to top