Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_TUESDAY, 27 YT_JUNE 2017
20 лютого
Майже третина звернень громадян, які надійшли на урядову телефонну лінію, стосувалися природоохоронної сфери
Основна категорія: Новини
категорія: м. Київ

17 лютого 2017 року у Клубі Кабінету Міністрів відбулася пряма телефонна лінія Уряду. Цього разу на питання громадян відповідав заступник директора Департаменту – начальник відділу охорони рослинного світу Департаменту охорони природних ресурсів Мінприроди Микола Мовчан. Упродовж двох годин, доки тривала пряма телефонна лінія, надійшло 15 дзвінків від громадян – з них 5 стосувалися природоохоронної сфери.

Здебільшого питання стосувалися пенсійного забезпечення, соціального захисту та тарифів на житлово-комунальні послуги. Проте були і питання, які стосувалися компетенції Мінприроди. Зокрема, перевірки ліцензіатів на додержання ліцензійних умов у сфері поводження з небезпечними відходами, створення Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника та можливості приєднання ландшафтного заказника місцевого значення «Тарутинський степ» до НПП «Тузловські лимани».

Звернення громадян будуть опрацьовані відповідно до норм чинного законодавства. Про результати цієї роботи громадяни будуть поінформовані додатково.

Back to top