Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_SUNDAY, 25 YT_JUNE 2017
09 лютого
У Мінприроди обговорили основні етапи реалізації в Україні проекту з підтримки 8 природоохоронних територій
Основна категорія: Новини
категорія: м. Київ

У Міністерстві екології та природних ресурсів відбулася третя зустріч Групи впровадження проекту «Підтримка природоохоронних територій в Україні», в якій взяли участь представники міністерства та команда консультантів.

Під час зустрічі команда консультантів презентувала звіт щодо прогресу проекту. На даному етапі вже зареєстрований проект та підібрано фахівців, які працюватимуть над реалізацією проекту в Україні. 

У рамках проекту протягом  2017-го року запланована закупівля частини необхідних технічних засобів, інвентарю, уніформи, виконання ремонтних робіт для природоохоронних територій, а також  встановлення ГІС-системи Державного кадастру природоохоронних територій, які стануть пілотними. Зауваження та пропозиції з боку представників Мінприроди були прийняті до розгляду та будуть обговорені під час наступної звітної зустрічі Групи впровадження проекту.

Довідка:

Проект «Підтримка природоохоронних територій в Україні» має на меті підвищення ефективності управління природоохоронних територій та збереження біорізноманіття. Проект фінансується німецьким банком KfW, Міністерством екології та природних ресурсів України відповідає за загальне впровадження проекту. Проект реалізовується міжнародним консорціумом, який складається з Дунайсько-Карпатської програми Всесвітнього фонду природи в Україні, Українського товариства охорони птахів, Франкфуртського зоологічного товариства та німецької консалтингової компанії AHT GROUP AG, яка очолює команду. Розмір виділеного гранту на проект 14 млн. євро на 6 років. Проект охоплює 8 природоохоронних територій в Україні.

Back to top