Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_SUNDAY, 25 YT_JUNE 2017
05 квітня
В НПП «Черемоський» оголосили переможців конкурсу «Первоцвіти просять захисту»
Основна категорія: Новини

3 квітня 2017 року  працівниками відділу екологічної освіти та туризму національного природного парку «Черемоський», що в Чернівецькій області було підбито підсумки конкурс на кращий плакат-заклик «Первоцвіти просять захисту».

Даний конкурс проводиться щорічно, з метою залучення учнівської молоді до вивчення проблеми збереження первоцвітів, ознайомлення з рослинами, рідкісними та зникаючими видами, занесеними до Червоної книги України, приверненням уваги до охорони ранньоквітучих рослин.

Участь у природоохоронному заході взяли учні загальноосвітніх шкіл Путильщини.

На розгляд конкурсної комісії було представлено  48 робіт.

За результатами голосування конкурсної комісії визначено наступних переможців:

І місце – Томнюк Анастасія  (Дихтинецька ЗОШ), Проданчук Наталія (Підзахаричівський НВК «Перлина Гуцульщини»), Торак Вадим (Киселицька ЗОШ); 

ІІ місце – Бубульчук Марія (Усть-Путильська ЗОШ), Генцар Ніна (Киселицька ЗОШ), Труфен Аліса (Підзахаричівський НВК «Перлина Гуцульщини»);  

ІІІ місце – колективна робота учнів 10 класу (Плосківська ЗОШ), Марусяк Тетяна (Путильська гімназія) та Гаврилюк Сергій (Шепітська ЗОШ).

Переможцям конкурсу буде вручено  подарунки та грамоти. Окрім цього, буде  вручено Подяки учням за активну участь у конкурсі на кращий плакат-заклик «Первоцвіти просять захисту».

Back to top