Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_SUNDAY, 25 YT_JUNE 2017
01 лютого
В Хотинському національному природному парку взимку ростуть гриби
Основна категорія: Новини

Таке незвичне явище для зимового періоду працівники Хотинського національного природнього парку, що в Чернівецькій області спостерігають вже другий рік.

Гриб -  Глива звичайна, лісова назва «Вишенька» росте на стовбурах трухлявих дерев, утворюючи багатоярусні конструкції з кількістю плодових тіл 40-50 шт. Не дивлячись на те, що є паразитом деяких видів дерева, використовується в кулінарії і має високі смакові якості. Позитивною якістю гриба є той факт, що він не схожий на інші. В наших лісах немає жодного отруйного гриба, який би хоч якось копіював їх зовнішність, що особливо важливо для початківців збирачів.

Царство грибів  найдавніше на Землі. Гриби відносяться до однієї з численних і процвітаючих груп нижчих організмів, які зустрічаються у всіх географічних зонах.

В природі живе до сотні тисяч видів грибів: від найдрібніших одноклітинних до дуже великих. Вони пристосувалися до різноманітних умов життя: у лісах, на полях, в ґрунті, в воді, на стінах житла, а також в організмах інших тварин і рослин, як живих, так і мертвих. Для існування, грибам потрібні певні умови: волога і тепло (20-25 градусів).

Back to top