Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Національний природний парк "Верховинський"
YT_TUESDAY, 28 YT_MARCH 2017

Навігаційна стежка

07 лютого
Основна категорія: Новини

Співробітниками НПП «Джарилгацький» 30.01.2017р. за підтримки Українського товариства охорони птахів, був проведений облік орлана-білохвоста (Нaliaeetus albicilla)- представника Червоної книги України на території Парку та акваторії Джарилгацької затоки.

Читати далі
11 липня
Основна категорія: Новини
Державною екологічною інспекцією у Херсонській області з 28 червня по 04 липня 2016  року проконтрольовано дотримання вимог природоохоронного законодавства щодо охорони, використання і відтворення риби та інших водних живих ресурсів в частині вселення малька стерляді Державною установою «Виробничо-експерементальний Дніпровський осетровий рибовідтворювальний завод імені академіка С.Т. Артющика». Читати далі
09 червня
Основна категорія: Новини

Старшокласники Скадовської ЗОШ №2 відгукнулися на заклик працівників Національного природного парку «Джарилгацький» (Херсонська область) та взяли участь в акції до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

Читати далі
03 червня
Основна категорія: Новини

Вже вкотре Херсонщина виборює право на проведення фестивалю, адже дійсно є чим дивувати, край має надзвичайно багаті природні та історико-культурні ресурси. То ж і цього року зустрічали гостей, представників провідних засобів масової інформації з усієї України.

Читати далі
26 травня
Основна категорія: Новини

До відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів в Національному природному парку «Джарилгацький» (Херсонська область) долучилась велика кількість любителів пернатих.

Читати далі
25 травня
Основна категорія: Новини

Фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Національного природного парку «Олешківські піски» за сприяння Херсонської бібліотеки №21 провели еколого-виховний захід до Міжнародного дня біорізноманіття для школярів Херсонського Таврійського ліцею мистецтв № 58.

Читати далі
19 травня
Основна категорія: Новини

12-14 травня в с. Красне, що на Херсонщині на базі дитячого оздоровчого табору «Крилатий» відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім», організатором якого є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Серед почесного журі були і представники від Національних природних парків «Джарилгацький» та «Олешківські піски» (Херсонська область).

Читати далі
Back to top