Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_SUNDAY, 25 YT_JUNE 2017
15 травня
У НПП «Деснянсько-Старогутський» відбувся вело пробіг
Основна категорія: Новини
категорія: Сумська область

Минулого тижня на території Деснянського біосферного резервату, що знаходиться на території НПП Деснянсько-Старогутський», що на Сумщині відбувся велопробіг.

Вже сьомий рік поспіль співробітниками національного природного парку організовують таких захід. Під час велопробігу учасники на велосипедах  проїхали 285 км, відвідали місто Шостка, заказники Ушинський та Богданівський, місто Новгород-Сіве рський, село Мамекине, крейдяний кар'єр під  селом Путивське, урочище Плоске та  село Очкіне Середино-Будського району, фінішували в місті Середина-Буда.

        Розпочався велопробіг з відзначення Всесвітнього дня рослин в Україні. Учасники забігу спільно з фахівцями Шосткинської станції юних натуралістів обстежили заказники Богданівський  та Ушинський, ознайомились з рідкісними рослинами, занесеними до Червоної книги України.

Друга частина забігу, розпочалась з засідання Координаційної ради Деснянського біосферного резервату, де було прийнято рішення про відкриття літньої біологічної школи та активізацію роботи  візит-центру. Основною резолюцією Координаційної ради  стало питання щодо  створення заказника «Мурав’ївський», який має всі перспективи стати природним ядром резервату на Десні.

Наступний велопробіг планується провести у вересні цього року.

Адміністрація Парку запрошує всіх бажаючих приєднуватися до цього заходу!

Back to top