Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_SUNDAY, 25 YT_JUNE 2017
12 квітня
НЕРЕСТОВА КАМПАНІЯ В НАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДНОМУ ПАРКУ «НИЖНЬОСУЛЬСЬКИЙ»
Основна категорія: Новини

Під час проведення нерестової кампанії, за період з 01 квітня по 10 квітня  2017 року, відділом служби державної охорони Національного природного парку «Нижньосульський», проводилась посилена природоохоронна робота (на території Полтавської та Черкаської областей).

Проведено 14 рейдових перевірок, з яких 10 спільно з працівниками поліції Оржицького ВП, Семенівського ВП ГУ НП В Полтавській області та Чорнобаївського ВП ГУ НП В Черкаській області.

Під час перевірок  виявлено та зафіксовано 16 порушень, а саме: складено 4 адмінпротоколи по ст. 91 КупАП та 11 адмінпротоколів  по ст.85 ч.4 КупАП (три з яких містять ознаки кримінального злочину)  – нанасені збитки в сумі 46960 грн., вилучено 138 кг риби, 8 сіток довжиною 220 м. та інші знаряддя незаконного вилову риби.  Також, працівниками служби державної охорони  складено  акт про вилучення знарядь незаконного добування (заготівлі) природних ресурсів, транспортних (у тому числі плавучих) засобів, зброї та боєприпасів, природних ресурсів або продукції, що з них вироблена, спеціальних документів  –  вилучено 30 кг риби, 6 сіток загальною довжиною 180 м., збитки нанесені державі на суму 27000 грн.

Працівниками служби державної охорони національного природного парку «Нижньосульський», постійно проводиться роз’яснювальна робота з місцевими жителями та відпочиваючими на території парку, щодо відповідальності за порушення чинного природоохоронного законодавства.

Back to top