Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_TUESDAY, 27 YT_JUNE 2017
23 лютого
У НПП «НИЖНЬОСУЛЬСЬКИЙ» ПРОВЕДЕНО ПРИРОДООХОРОННІ ЗАХОДИ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЯВИЩ ЗАДУХИ
Основна категорія: Новини

Протягом тижня  працівники  служби державної охорони  НПП «Нижньосульський» спільно з рибалками-любителями, громадськими активістами за підтримки Оржицької райради та райдержадміністрації проводили природоохоронні заходи з  попередження явищ задухи, які можуть призвести до загибелі водних живих ресурсів.

Зокрема, в гирловій частині р. Оржиця та зимувальній ямі «Оржицька» (р.Сула в районі с. Плехів Оржицького р-ну Полтавської області)  механічним способом  вивільнено частину водойми від льоду. Також, на території заплав та самій річці Сула в районі сіл Горошино, Погребняки Семенівського р-ну, Липове Глобинського р-ну (Полтавської області),  Велика Бурімка, Мохнач, Лящівка (Чорнобаївського р-ну., Черкаської обл.) було прорубано більше тисячі лунок в які встановлено очеретяні снопи та накрито  близько двохсот (духів), що у випадку задухи дозволять надходити кисню  у воду.

Адміністрація парку  щиро дякує громадським активістам, рибалкам-любителям, Оржицькій РДА та  Оржицькій районній раді за розуміння та співпрацю  у проведенні природоохоронних заходів, направлених на збереження природних ресурсів.

Back to top