Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_TUESDAY, 27 YT_JUNE 2017
24 лютого
Співробітники НПП “Гуцульщина” привчають дітлахів турбуватися про птахів
Основна категорія: Новини

Співробітники   НПП “Гуцульщина” на базі  Косівського районного центру дитячої творчості проводили районний конкурс-виставку “Зимуючі птахи”.

Його мета -  ознайомити підростаюче покоління із зимуючими птахами Косівщини, прищепити любов до них, виховати бережливе ставлення та необхідність їх охорони.

Конкурс проводився в декілька етапів: спершу для гуртківців була представлена мультимедійна презентація “Зимуючі птахи Косівщини” та рухлива гра “Птах-їжа”, після чого діти дискотували на тему “Чим ми можемо допомогти птахам взимку” і спільно із екосвітянами виготовили фруктову годівничку, яку вкінці свята разом встановили на подвір’ї. 

Варто відзначити, що  для закріплення отриманих знань було проведено брейн-ринг, в якому діти проявили неабиякі знання.

Переможці були нагороджені грамотами та подарунками НПП “Гуцульщина”. За активну участь в грі “Птах-їжа” нагороджено фольклорно-драматичний гурток Косівського РЦДТ, 1 місце в брейн-рингу “Знавці птахів” посів гурток “Бісероплетіння”, 2 місце - гурток “Бджільництво”, 3 місце – гурток “Початкове технічне моделювання”. У конкурсі малюнка “Зимуючі птахи” 1 місце посів гурток “Образотворче мистецтво”, 2 місце - гурток “Бісероплетіння”, 3 місце гурток “Юні друзі природи”.

Також всі учасники свята отримали альбоми-розмальовки “Червонокнижні тварини Косівщини”.

Back to top