Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_SUNDAY, 25 YT_JUNE 2017
14 квітня
Остап Семерак: «Держава продовжить видавати екокредити підприємствам-забруднювачам на встановлення сучасного обладнання»
Основна категорія: Новини
категорія: Новини центральні

Міністерство екології та природніх ресурсів у 2017 році продовжить видавати екокредити українському бізнесу на встановлення нового обладнання для очищення викидів у атмосферне повітря.

Про це у програмі «Політклуб» з Віталієм Портниковим на Еспресо. TV повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Він нагадав, що торік Мінприроди запропонувало кредитування підприємствам зі списку ТОП-100 найбільших забруднювачів.

«З державним банком ми домовилися про формування нової фінансової політики кредитування за пільговими відсотками забруднювачів українських, які готують і реалізують проекти по зменшенню викидів», - сказав Міністр, зазначиши, що перший екокредит отримав «Запоріжсталь».

«Вже є перші кредити в Запоріжжі, зараз ми ще 20 кредитів опрацьовуємо по всій іншій території. І для мене це є теж успіх, коли підприємці кажуть, що ми не можемо поставити новий фільтр, бо в нас немає коштів. А ми пропонуємо кредитні ресурси і впродовж року цей фільтр встановлюється і на 20% зменшуються викиди саме з цієї труби на металургійному підприємстві», - розповів Остап Семерак.

За його словами, ці заходи допоможуть суттєво поліпшити стан атмосферного повітря та сприятимуть зменшенню негативного впливу на довкілля. 

Back to top