Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_SUNDAY, 25 YT_JUNE 2017
12 квітня
Уряд відзвітував на засіданні Комітету ВР про виконані за рік завдання
Основна категорія: Новини
категорія: Новини центральні

Комітет ВР з економічної політики підтримав звіт уряду за 2016 рік.

У ході засідання Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що для подолання кризи в економіці в Україні має бути реалізовано ключові реформи у медицині, освіті, соціальній сфері та сільському господарстві. 

Водночас під час засідання Комітету ВР йшлося про виконання одного із пріоритетів природоохоронної сфери, а саме підвищення рівня екологічної безпеки в Українї. 

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак  коротко поінформував учасників засідання  про реалізовані  у 2016 р. заходи щодо підвищення рівня екологічної безпеки. 

Зокрема, він відзначив, що у 2016 році було завершено вивантаження пошкодженого відпрацьованого ядерного палива з енергоблоків ЧАЕС, а також завершено насування Арки НБК на об’єкт "Укриття" 4-го енергоблоку. 

Крім того Остап Семерак нагадав, що у 2016 році було підписано Указ  про створення Чорнобильського біосферного заповідника на території зони відчуження та ухвалено нові нормативно-правові документи, які у 2017 році сприятимуть перетворенню заражених радіацією територій на парк відновлювальної енергетики і відповідно залученню нових інвестицій. 

Звіт уряду переданий в парламент ще 14 лютого цього року і опрацьовується народними депутатами. 

Нагадаємо, раніше економічний комітет рекомендував ВР прийняти до відома звіт уряду за 2016.

Back to top