Національний природний парк "Прип'ять-Стохід"
Природний заповідник "Горгани"
Національний природний парк "Джарилгацький"
Карпатський біосферний заповідник
Мезинський національний природний парк
Національний природний парк "Верховинський"
YT_WEDNESDAY, 22 YT_FEBRUARY 2017

Навігаційна стежка

21 лютого
категорія: Новини центральні

Колегія Мінприроди заслухала звіт про результати перевірки Державної екологічної інспекції щодо стану реалізації державної екологічної політики у сфері державного нагляду (контролю) за період з 01 червня 2015 року по 17 січня 2017 року.

Читати далі
21 лютого
категорія: Новини центральні

Концепція реформування Державної екологічної інспекції вже пройшла громадське обговорення та зараз погоджується з іншими органами державної влади. Як зазначив під час засідання Колегії Мінприроди міністр Остап Семерак, практична реалізація цієї реформи розпочнеться вже цього року.

Читати далі
21 лютого
категорія: Новини центральні

Сьогодні у Верховній Раді України за реєстраційним № 6106 повторно зареєстровано нову редакцію законопроекту «Про стратегічну екологічну оцінку».

Читати далі
21 лютого
категорія: Анонси

22 лютого  2017 року  о  15:00  Міністерстві природи та природних ресурсів України  відбудеться робоча зустріч  з експертами урядово-громадської ініціативи "Разом проти корупції" стосовно створення єдиної уніфікованої електронної системи  доступу  до інформації  про дозволи, звіти, матеріали перевірок у сфері довкілля (PRTR+)

Читати далі
21 лютого
категорія: Новини центральні

Робота над реалізацією положень Паризької кліматичної угоди, яку Україна ратифікувала в 2016 році, буде продовжуватися. Про це на засіданні Колегії Міністерства екології та природних ресурсів  сказав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, підбиваючи підсумки роботи відомства за минулий рік.

Читати далі
Back to top