Національний природний парк "Прип'ять-Стохід"
Природний заповідник "Горгани"
Національний природний парк "Джарилгацький"
Карпатський біосферний заповідник
Мезинський національний природний парк
Національний природний парк "Верховинський"
YT_WEDNESDAY, 22 YT_FEBRUARY 2017
Нормативна база
 Акти Президента   Закони України    Акти КМУ    Регуляторні акти   
Акти Президента   
Закони України  
Акти КМУ   
Регуляторні акти  

 

Останні новини

Колегія Мінприроди підтримала висновки Комісії, яка перевіряла діяльність ДЕІ, щодо доцільності притягнення до дисциплінарної відповідальності її керівника Андрія Заїки

Колегія Мінприроди заслухала звіт про результати перевірки Державної екологічної інспекції щодо стану реалізації державної екологічної політики у сфері державного нагляду (контролю) за період з 01 червня 2015 року по 17 січня 2017 року.

Остап Семерак: «Створення природоохоронної служби на якісно-нових засадах – одне із головних завдань для Мінприроди»

Концепція реформування Державної екологічної інспекції вже пройшла громадське обговорення та зараз погоджується з іншими органами державної влади. Як зазначив під час засідання Колегії Мінприроди міністр Остап Семерак, практична реалізація цієї реформи розпочнеться вже цього року.

У парламенті повторно зареєстровано законопроект про стратегічну екологічну оцінку

Сьогодні у Верховній Раді України за реєстраційним № 6106 повторно зареєстровано нову редакцію законопроекту «Про стратегічну екологічну оцінку».

Остап Семерак: "Паризька кліматична угода може стати "ліфтом" для нових технологій в Україні"

Робота над реалізацією положень Паризької кліматичної угоди, яку Україна ратифікувала в 2016 році, буде продовжуватися. Про це на засіданні Колегії Міністерства екології та природних ресурсів  сказав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, підбиваючи підсумки роботи відомства за минулий рік.

Адміністрація НПП «Подільські Товтри» просить місцевих жителів інформувати про виявлені випадки можливої задухи риби

Значна товща льоду та снігу спричиняють поступове зниження вмісту розчиненого у воді кисню до критичних норм (4 мг/дм3), що викликає явище задухи – масової загибелі водяних жителів.

Майже третина звернень громадян, які надійшли на урядову телефонну лінію, стосувалися природоохоронної сфери

17 лютого 2017 року у Клубі Кабінету Міністрів відбулася пряма телефонна лінія Уряду. Цього разу на питання громадян відповідав заступник директора Департаменту – начальник відділу охорони рослинного світу Департаменту охорони природних ресурсів Мінприроди Микола Мовчан. Упродовж двох годин, доки тривала пряма телефонна лінія, надійшло 15 дзвінків від громадян – з них 5 стосувалися природоохоронної сфери.

Back to top