Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_TUESDAY, 27 YT_JUNE 2017
Державна екологічна експертиза
 Звіти  Оцінка  Висновки
Заявки на проведення державної екологічної експертизи 
Оцінка впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті 
Висновки державної екологічної експертизи

 

 

Останні новини

Остап Семерак розраховує на подальшу співпрацю між Україною та Францією у питаннях запобіганню змінам клімату

Президент Еммануель Макрон привітав Україну з лідерством у міжнародному процесі боротьби зі зміною клімату. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак під час візиту до Франції у складі української делегації під головуванням Президента України.

Привітання з нагоди Дня державної служби України

Шановні колеги, Державні службовці!
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Остап Семерак: «Ставка екологічного податку в Україні має бути суттєво підвищена»

Попри останні тенденції збільшення надходжень від сплати екологічного податку, його ставка має бути переглянута. Про це під час «Години запитань до Уряду» сказав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Екологічна реабілітація територій Сходу України має стати першочерговим пріоритетом органів центральної та місцевої влади

Сьогодні, 23 червня 2017 року в  м. Авдіївка Донецької області за дорученням Міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака відбулася екстрена нарада за участю представників Мінприроди, Державної екологічної інспекції, Держводагентства та представників місцевої влади  щодо  плану першочергових дій із ліквідації наслідків техногенно-екологічної ситуації на території Донецької та Луганської областей.

Остап Семерак: «Екоподаток в Україні використовується вкрай неефективно»

Ставки екологічного податку в Україні та механізми його використання мають бути переглянуті. Про це під час «Години запитань до Уряду» сказав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Уряд зобов’язав надрокористувачів при отриманні чи продовженні дії спеціальних дозволів на користування надрами надавати висновок ОВД

Сьогодні, 19 червня 2017 року, під час засідання Кабінету Міністрів України було ухвалено проект Постанови КМУ «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 року № 594 і 615».

Back to top