Національний природний парк «Слобожанський»
Національний природний парк «Дермансько-Острозький»
Гетьманський Національний природний парк
Нацiональний Природний парк “ГУЦУЛЬЩИНА”
Національний природний парк "Верховинський"
YT_THURSDAY, 25 YT_MAY 2017
Державна екологічна експертиза
 Звіти  Оцінка  Висновки
Заявки на проведення державної екологічної експертизи 
Оцінка впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті 
Висновки державної екологічної експертизи

 

 

Останні новини

Остап Семерак: «Стратегія розвитку малого та середнього бізнесу ухвалена з урахуванням екологічних пріоритетів»

На засіданні Уряду було ухвалено «Стратегію розвитку малого та середнього бізнесу в Україні до 2020 року. Документ враховує всі  застереження, озвучені Мінприроди. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Остап Семерак: «Парламент встановив відповідальність за пошкодження і нищення пралісів»

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак переконаний, що введення адміністративної відповідальності за знищення та  пошкодження пралісів кардинально змінить підхід до  збереження безцінних природних багатств - пралісів.

Остап Семерак: «Парламент ухвалив у першому читанні законопроект про відновлення статусу Державного фонду поводження з радіоактивними відходами»

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак переконаний, що створення нового механізму управління Державним фондом поводження з радіоактивними відходами з урахуванням кращих зразків міжнародної практики забезпечить їх якісне та безпечне захоронення. Про це він заявив під час засідання у Верховній Ради, де сьогодні було розглянуто ряд екологічних законопроектів.

Національний природний парк «Олешківські піски» – учасник ІV Таврійського туристичного конгресу

Вже декілька років поспіль на Херсонщині відбувся Таврійський туристичний конгрес, в якому  беруть участь співробітники Національного природного парку «Олешківські піски».

Остап Семерак: «Перед нами чітке завдання – поширити європейську модель СЕО на місцеві програми та проекти»

На вечірньому засіданні парламенту, 23 травня,  депутати розглянули законопроект «Про стратегічну екологічну оцінку» (новий реєстрац. №6106) та ухвалили його за основу.

Остап Семерак: «Ухвалення євроінтеграційного Закону «Про оцінку впливу на довкілля» вперше в реаліях України зобов’яже бізнес бути екологічно відповідальним»

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак переконаний, що, ухваливши законопроект 2009 а-д «Про оцінку впливу на довкілля», парламент підтримав запровадження в Україні прогресивної європейської моделі екологічної оцінки. Про це він заявив сьогодні, виступаючи на засіданні Верховної Ради України.

Back to top